Wpis z mikrobloga

Kiedy Perun stwarzał tęczę nie wiedział że będzie ona symbolem manifestującym coś tak strasznego.
Perun stworzył tęczę bo chciał by wywoływała ona uśmiech na twarzy dzieci, by uspakajała nerwy ludzi wzburzone przez przerażonych dopiero co zakończoną burzę. Miała ona kojarzyć się z pokojem, z ciepłem, miłą atmosferą, ewentualnie dla fanów whiskey z zielonym krasnoludkiem i garnkiem ze złotem. Jednak choroba XXI wieku atakująca gorzej niż weltschmertz w romantyźmie czy dżuma w dżumie sprawiły że tęcza została sprowanowana, zdegradowana do rangi obelgi.
Boję się wejść na #facebook bo okazuje się ze połowa znajomych to #pedaly podobnie na #mirko
Skoro w ameryce jest legalne pedalstwo to ja chcę mieć w dowodzie wpisane że jestem pół elfo/motylo/koto/pawio/króliko/wiedźmo/lisem! Czemu mam oni sobie mogą brać śluby a ja nie mogę mieć wpisane w dowodzie kim naprawdę jestem?! Czuję się zażenowana tym wszystkim! Myślę że należy to wyjaśnić, najlepiej zrobić jakąś manifestacje w warszawie, na którą przyjedzie @Axelio i #pytapl . Zaproszę nawet @lechwalesa !
BO W TYM KRAJU NIE SZANUJE SIĘ PRAW elfo/motylo/koto/pawio/króliko/wiedźmo/lisów i na to nie pozwolę!

  • 14