Wpis z mikrobloga

#ankieta #film

Jaki jest najgorszy film jaki obejrzeliscie w zyciu? taki ktory byl tak beznadziejny ze jak sobie przypominacie to was mdli.

Moj typ to:

Wiedzmin z rewelacyjna rolą Żebrowskiego
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PIGMALION: Podczas oglądania tego filmu nie mogłem w sobie znaleźć tej iskry uczuciowości, którą rzekomo ma budzić. Że niby taki film dla wrażliwców, ludzkie dramaty, kobieta która zdradza swojego mężczyznę nagle dostaje wyrzutów sumienia (bo jej kochanek go postrzelił, przez co rogacz wylądował na wózku) i jednak bierze z nim ślub, po czym i tak znów daje się przelecieć. Zamiast wzruszeń, miałem wrażenie oglądania plastikowych lalek, zamiast porywających kwestii milczenie
  • Odpowiedz
@cool_de_luxe: to innego rodzaju zabawa z konwencją. ten film jest intencjonalnie kiczowaty, a sp usilowal nam wmowic ze nie jest kiczowaty tylko wizjonerski. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jak p--o koncernowe udajace browar rzemieślniczy kijową naklejką. Na pocieche powiem ci za AVGN the Movie lyknalem, ale wstrzasalo mocno.
  • Odpowiedz
@PIGMALION: Nie pamiętam jaki tytuł miała ta polska komedia, ale po scenie gdzie gość zakrada się do ogrodu, czołga się po gównie i potem siedzi w tej koszulce wyłączyłem i usunąłem z dysku.
  • Odpowiedz
@cool_de_luxe: już ci mówie co mi nie leży bo jestem w trakcie oglądania: mam wrażenie że kolesie urodzili się ok 7-10 lat za późno i dlatego wcisneli za duzo lat 90, ale to moja opinia. Minusem też dla mnie jest zly framerate i użycie kamery cyfrowej :)
  • Odpowiedz
@Abe_Normal: wcisneli za duzo lat 90 Ale wiesz że właśnie oto tam chodzi? Jeszcze pomarudż że czasami są ujęcia z kamer VHS i dojdę do wniosku że nie zaczaiłeś tego "filmu" :/ Chyba już wiem dlaczego Sucker Punch ci się nie spodobał.
  • Odpowiedz
@cool_de_luxe: to nie tak, chodzi mi o to że są niedoróbki, ale są i fragmenty genialne. Rozchodzi się o to że niedoróbki wybijają mnie z rytmu po rzeczach naprawde ekstra. Plus udało mu się przynudzić w tak krótkim materiale. Mam nadzieje że koleś dostanie więcej kasy i zrobi następny porządnie. No i zajebiście udaje Solid Snake'a :)
  • Odpowiedz