Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam #motowarszawa z ortopedii na Brodnie :< wypadek w drodze do pracy w srode, facet mi wyjechal z podporzadkowanej wprost przed motocykl, nie bylo szans wyhamowac. Uwazajcie na siebie i nie ufajcie nikomu na drodze :/ dajcie troche plusikow na pocieszenie bo KLE przypomina puzzle z legendarnego dowcipu o bulce tartej. #motocykle
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trysekcja: dopiero teraz znalazłem Twój wpis. To Ty jeździłaś tym KLE 500 w fajnym malowaniu, nie? Zawsze mi się podobał, no i ten sam silnik co u mnie (ER-5). Strasznie mi przykro słyszeć o Twoim wypadku, sam codziennie dojeżdżam do pracy na motocyklu. Jak tam nadgarstek i nastrój? Dzisiejszy powrót do domu będzie w Twojej intencji;) Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@Dabrus: tak, dokładnie ten czarno-srebrny KLE500. ręka boli ale to jest nic przy tym ile teraz mam załatwiania w zwiazku z wypadkiem: policja, praca, urząd, ubezpieczenie... a jestem wlasciwie unieruchomiona w domu :/ dzięki, uważaj na siebie... teraz chyba przed każdym skrzyzwaniem bede zwalniac do 30 kmph :/
  • Odpowiedz
@trysekcja: ja tak wlasciwie robie. No moze nie do 30 km/h, ale do 40 jesli sa przy skrzyzowaniu jakies samochody. Ludzie czesto nie patrza. Mam nadzieje, ze nie zrazilas sie kompletnie do moto. Jeszcze raz trzymaj sie i sie nie zalamuj! Moto sie naprawi albo kupi nowe, wazne ze Ty jestes w miare cala.
  • Odpowiedz