Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam #motowarszawa z ortopedii na Brodnie :< wypadek w drodze do pracy w srode, facet mi wyjechal z podporzadkowanej wprost przed motocykl, nie bylo szans wyhamowac. Uwazajcie na siebie i nie ufajcie nikomu na drodze :/ dajcie troche plusikow na pocieszenie bo KLE przypomina puzzle z legendarnego dowcipu o bulce tartej. #motocykle
  • 44
  • Odpowiedz
@trysekcja: LwG nabiera nowego znaczenia - lewa w gipsie - oby się szybko zrosło i może sezon będzie długi, to jeszcze na coś wsiądziesz.

niestety drogi podporządkowane pełne są kretynów bez wyobraźni :(
  • Odpowiedz
@trysekcja: no elo, też miałem łapę w gipsie, złamanie otwarte z pełnym przemieszczeniem w 1/3 długości ręki, kość wyszła bokiem w pierwszej chwili myślałem że to patyk mi się jakiś wbil xD generalnie hornet poszedł na zyletki a sprawce chciałem na miejscu #!$%@? żeby mu wbic do tego pustego łba zasady ruchu
  • Odpowiedz
@rbrck: @Stitch: @drazekorsarz: dzięki Mirki
@katera: nawet śmiechłam z tego LwG, dzięki :D
@Kick_Ass: pojadę po niego i z moim zaufanym mechanikiem będziemy się zastanawiać czy warto go robić ale wygląda naprawdę marnie, nie wiem czy coś z tego będzie :/
@sharkslayer: też mialam ochote, zwlaszcza jak koles mial do mnie pretensje, ze powiedzialam przy nim "#!$%@?" a pozniej powiedzial
  • Odpowiedz