Wpis z mikrobloga

Pozdrawiam #motowarszawa z ortopedii na Brodnie :< wypadek w drodze do pracy w srode, facet mi wyjechal z podporzadkowanej wprost przed motocykl, nie bylo szans wyhamowac. Uwazajcie na siebie i nie ufajcie nikomu na drodze :/ dajcie troche plusikow na pocieszenie bo KLE przypomina puzzle z legendarnego dowcipu o bulce tartej. #motocykle
  • 44
  • Odpowiedz
  • 2
@damian-piwowarski: nie mam

@lubielizacosy: hmm... oby :/

@bocznica: potrzaskana reka w nadgarstku, wczoraj czterech facetow mi nastawialo nadgarstek, slowo daje najwiekszy bol w moim zyciu. Poki co powiedzieli, ze weszlo na swoje miejsce i mnie wypuszcza w gipsie, za kilka dni kontrola i jesli sie nic nie przesunie to sie obejdzie bez operacji. Poza tym tylko troche poobijana jestem ale nic powaznego
  • Odpowiedz
  • 8
@bocznica: droga z Marek na Legionowo, skrzyzowanie przed mostkiem nad kanalem Krolewskim (tam przed tymi dwoma rondkami). Dluga prosta droga z pierwszenstwem, doskonala widocznosc dla faceta, ktory mi wyjechal z lewej (jechal z podporzadkowanej na wprost w podporzadkowana). Odrazu wcisnelam dwa hamulce i klakson a facet zamiast dac gazu i uciec to sie toczyl jakby chcial a nie mogl :/ jakis kretyn ogolnie, potem mial jeszcze pretensje ze przeklinam przy nim
  • Odpowiedz