Wpis z mikrobloga

@jabadabadupka: Paliłam parę lat, od roku i 4 miesięcy potrafię się bez tego obejść, ale nie przeszkadza mi przebywanie w towarzystwie osoby palącej. Fakt, śmierdzi to ale przez to, że sama paliłam mam chyba więcej zrozumienia dla palaczy :)
  • Odpowiedz
W nienawiści do tytoniu, tak zostałam wychowana.


@jabadabadupka: Wykop to po prostu najbardziej osobliwy portal w polskim internecie xD.

Idę sobie rano w stronę pociągu metropolitalnego. Piękny dzień, słonko świeci, uśmiecham się do ludzi, oni na ogół odpowiadają mi także uśmiechem. Staję przed wejściem do metra, wyciągam moje ukochane marlboro, zapalam je odliczając około 7 minut, o które skrócono własnie mój dystans na osi czasu między teraźniejszością, a granicą funkcji życia. Śmieszkuje sobie przy okazji z babcią sprzedającą truskawki i gościem rozdającym metro przechodniom. I nagle pojawia się on/ona... typowy przedstawiciel/lka portalu ze śmiesznymi obrazkami: podkrążone oczy od braku światła, blada skóra, lekki garb, ręce w kieszeni i wzrok na chodnik. Również obdarzam go/ją uśmiechem na co słyszę tylko cichutkie "grrr #!$%@?". Później, wieczorem ów wykopowicz siada do komputera i rozpoczyna swoją dziką krucjatę przeciwko mnie na swoim ulubionym
  • Odpowiedz
@jabadabadupka: papierosy śmierdzą, ale tytoń akurat pięknie pachnie, po prostu to, co ludzie palą, to jakieś gówno. Polecam powąchać parę tytoni fajkowych, nie muszą być aromatyzowane, czyste virginia też zapewnia b. miłe doznania węchowe.
  • Odpowiedz
jak widzę ze jakaś ładna kobitka odpala papierosa to jej ocena spada u mnie automatycznie o połowę


@Ten_tego: jak widzę ze jakaś ładna kobitka odpala papierosa to jej ocena rośnie u mnie automatycznie o połowę
  • Odpowiedz