Wpis z mikrobloga

Mirki... Czy spotkaliscie sie z uchwytem do telefonu montowanym na tym wichaistrze co sie rozklada u gory przedniej szyby... No wiecie... To to takie... Z lusterkiem do makijazu dla bab i do dlubania w zebach dla facetow (jak to sie nazywa?!)

#samochody #motoryzacja #gadzety #gps
  • 10
  • Odpowiedz
@neo_vir: Zależy gdzie jest zamontowany. Jeśli jeżdżę z uchwytem, to z reguły mam go przyssanego do szyby zaraz za kierownicą, więc wystarczy że podniosę prawą rękę z kierownicy i mogę odebrać rozmowę czy zrobić coś innego. Jednocześnie nie muszę bardzo odwracać wzroku od drogi a jeśli już, to cały czas mam swój pas w polu widzenia.
Nie wiem, czy jest tak dobrze w przypadku zamocowania telefonu pod sufitem. Każdy, kto nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Endriu_: no wlasnie jak probowalem "na sucho" to stwierdzilem, ze nie ma dramatu... A jaki masz holder do szyby? Ja juz mialem 3 rozne i zawsze cos nie tak
  • Odpowiedz
Jako tako nawet nie mam żadnego, bo i za bardzo nie potrzebuję - do odbierania rozmów mam przycisk na słuchawce BT. Jak już muszę gdzieś jechać z GPSem, to z reguły pożyczam od szwagra takie cuś.
Jest całkiem niezły, bo solidnie trzyma się szyby, te zawiasy dają sporo swobody przy ustawianiu a jednocześnie nie wyginają się po dokręceniu. Nawet noszę się od paru miesięcy z zamiarem kupienia sobie własnego, ale jakoś
  • Odpowiedz