Wpis z mikrobloga

Cześć Cumple ! Wraz ze sklepem www.XiaomiForSale.com przygotowaliśmy dla Was #konkurs - do wygrania #xiaomi #powerbank 10400mah oraz opaska Xiaomi #miband :)
https://www.youtube.com/watch?v=OO-rGmLKe4s
Oba urządzenia, gadżety niezmiernie chwalone na rynku, powerbank chyba najlepszy PB jaki istnieje (ratio cena/jakość) a miband, to już legenga :) Taguje #android, #ios i #windowsphone , oczywiście mój tag #majsterpirzu i po częśći #aliexpress :)
zapraszam do wzięcia udziału w konkursie i powodzenia :)
Pirzu - Cześć Cumple ! Wraz ze sklepem www.XiaomiForSale.com przygotowaliśmy dla Was ...

źródło: comment_97vt72MoygjqzBAgH8FB336NgEk6lOdb.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@Pirzu: "... trzeci punkcik" nie dość ze kijowa dykcja to jeszcze za ten trzeci punkcik powinieneś dostać klapsa w dziąsło
  • Odpowiedz
@Pirzu: cholera, faktycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ale pewnie jest masa innych takich co rano niedoczytujo i co? Plusy za darmo.

Pewnie specjalnie nie napisałeś wprost tylko post, jakiś link do wideo (osobiście myślałem, że to filmik z opisem tych produktów które można wygrać) i plusy leco. #profit ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@Pirzu: Mi band to ta opaska, która pokazuje, że śpimy kiedy śpimy i że nie śpimy kiedy nie śpimy? Bardzo wartościowy gadżet. Bez niego faktycznie ni wiedziałbym kiedy śpię.

No tak ma jeszcze krokomierz (które w supermarketach są po 2 złote) Gdyby to chociaż miało GPS.
  • Odpowiedz