Wpis z mikrobloga

Dobra mireczki tak wygląda komp, który zamawiam na jesień do renderingu.

3x 980 ti do renderowania po Octane render, więc będę sobie trzaskał animacje i miał zajebiście szybkie rendery.

i7-5960X do renderowania po cpu używając Arnold renderer.

Dojdzie jeszcze 64gb DDR4-3333 MHz

Muszę dobrać jeszcze chłodzenie wodne i zastanawiam się czy zasilacz styknie.

(vat sobie odlicze)

Co sądzicie?

Dla zainteresowanych moje rendery pod #xypnise lub http://www.xypnise.com

#komputery #pytanie #pcmasterrace
x.....e - Dobra mireczki tak wygląda komp, który zamawiam na jesień do renderingu. 
...

źródło: comment_0DYdozQGaK2E7CRiJDqLwhEhhgOmdpAD.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@xypnise: Kuźwa, napisałem referat a tu wpis zniknął i go nie dodało (a zapomniałem go skopiować...)
No nic, to tak w skrócie:
Nie myślałeś, żeby poczekać jeszcze trochę na nową serie kart? - chociaż tak czekać można w nieskończoność... ;)
Poza tym będę zazdrościł sprzętu, chociaż mi mój narazie wystarcza - zwłaszcza, że narazie nie zarabiam na grafice ;)

  • Odpowiedz
@xypnise: Chociaż tyle, że to komp do grafiki, bo bym darł łacha z tych 3 GPU i procesora ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale słyszałem coś, że AMD ma lepsze karty do renderingu grafy niż te gamingowe. Nie interesowałem się tematem jednak.
  • Odpowiedz
@xypnise: kupiłem go z samą 770tką właśnie z myślą 'kiedyś dokupie drugą kartę' - szkoda, że nie da się ich w SLI podłączyć, chociaż 970tka sobie świetnie daje radę (szkoda, tylko 3.5gb - ale to nadal dobra karta)

Jak poprzednio pisałem właśnie wspominałem, że na jesień może już jakieś wieści będą, bo skoro wyszła już wersja Ti to niedługo będzie nowa seria ;)

Jak już coś kupisz to liczę na
  • Odpowiedz
@xypnise: Ostatnio składaliśmy na tej płycie setup to miała dziwne kaprysy. Już na trzeciej płycie Msi sterownik intel raid zgłaszał mi niespójność danych na dysku. Fastboot powoduje losowe bsody. X99 ma złącze M2 3gen - kup sobie SSD SM951 bo grzech nie wykorzystać.
  • Odpowiedz