Wpis z mikrobloga

o matko bosko! mam internet z #dropss (na kablach tepsy) ciagle walcze z nimi o to aby wlaczyli w końcu internet i czekam na technikow.
dzisiaj dostałem telefon z pytaniem czy byli technicy. mowie ze nie byli! gościu i z inofolini twierdzi ze byli ale ich nie chciałem wpuscic do domu :D ja mowie ze już gasze twój uśmieszek na ryju bo mam monitoring + jak ktos dzwoni do domu to się nagrywa na karte pamięci (domofon z kamera) :D i mam wszystko zgrane miesiąc do tylu. łeb z dropssa - "to ja się pomyliłem" i tu się #!$%@? :)
zawsze wszystkie rozmowy nagrywam. teraz ide do sadu! i pajace oddadzą mi co do grosza -za aktywacje i za to ze nie mam netu.
wpierw babka twierdzi ze odliczają tylko za te dni które zgłosimy. mowie do niej ze nie mam mnie w Polsce i ten internet który mam od nich sluzy mi tylko do monitoringu mieszkania. babka nadal twierdzi ze odliczają tylko to co jest zgloszeone ( jakby nie wiedzieli ze nic się nie ciagnie) i gadam z babka dalej.... mowie.. wiec zgłaszam ze nie mam internetu od 65 dni :D babka no jak to ... przecież widze ze miał pan internet. no #!$%@? mowie... to jak widzisz ile jest to kiego #!$%@? nie widzisz ile nie ma :D
najlepsze jest to ze neta miałem z tepsy 10lat i zero problemów...nagle zmiana operatora iiii cooo? slysze ze to wina łacza :D nie wiem o co im chodzi! ale widać ze tepsa nie chce ich na rynek wpuscic
daleko nie mam do UOKiK wiec się przejde...mam trochę przygotowanego materialu z nagran rozmow. wiec koles będzie miał co robic. także tegooo :D omijac netie i te gowno jak chcecie mieć spokoj.
obiecałem sobie i obiecałem to im ze na mnie przez ich podejście nie zarobią ani grosza....nawet ich w koszta wsadze :D
netia zre się z tepsa a wszystkie opłaty i tak trzeba placic....tylko ze trafili na CS który będzie rzadal satysfakcji :D

dobrze sobie to wymyślili. zaplac nam za aktywacje będziesz miał miesiąc internetu a później #!$%@? z toba :D
#!$%@? każdego kto ukradnie mi jeden grosz. Tak to prawda :D
także kochany dropssiku wyślij swojego niewolnika na walke w sadzie, ja się będę wpsieral UOKiK + mój niewolnik pan mecenas.


#internet #tpsa