Wpis z mikrobloga

Piszę pierwsze #cv. Jak miałem C i Pascal w techbazie to mogę wpisać w nim że podstawowa znajomość czy nie ma sensu? Nie było tego jakoś dużo ani nie robiłem od tego czasu w nich nic, bo przesiadłem się na Python, ale kody z tamtych języków potrafię w większości przepisać na aktualny. Teraz tak skoro Pythona na bieżąco przerabiam i się uczę w porównaniu do tamtych to mogę wpisać jakąś większą jego znajomość niż podstawowa?

Druga sprawa, nie mam doświadczenia zawodowego, pisać w ogóle tą rubrykę i zostawić pustą albo dać tam "brak"?

Kolejna rzecz języki, czy jeśli studiuję i mam angielski B2 ale nie potwierdza tego nic to mogę pisać średnio-zaawansowany? Dużo siedzę na czatach zagranicznych, skypach itd więc umiem się porozumieć po angielsku. Języka niemieckiego też się uczyłem w techbazie, nie umiem go jednak za bardzo, warto pisać że podstawowa znajomość mimo że chyba nawet nie komunikatywna?

#praca
  • 4
@xmesaj2: Gdzieś kiedyś wyczytałem, że po zdaniu techbazy z rozszerzeniem angl masz już B2, ale ile w tym prawdy to ja nie wiem. Osobiście Pascala bym nie wpisywał, ale C już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na resztę Ci nie odpowiem bo nie mam zielonego pojęcia.