Wpis z mikrobloga

@Retrospekcja: Może dlatego że musieliby naruszyć nietykalność cielesną do czego nie mają prawa a normalnego człowieka mogą przekonać żeby wysiadł albo żeby przynajmniej czegoś nie #!$%@?ł. Swoją drogą polecam Ci samej kiedyś wziąść na plecy jakiegoś menela i go przenieść gdzieś. Ale podejrzewam że byś tego nie zrobiła więc czemu oczekujesz że inny człowiek by chciał w ogóle dotykać takie truchło?
@canto: Piję do słynnych dopłat dla pracowników w Grecji, gdzie dostawali dodatek za uruchomienie samochodu, za punktualne przyjście do roboty, za dokładne podtarcie dupy etc. etc. Wiem, ciężki dowcip.
@Onde: No tak. Pensji podnieść nie można to dopłaty damy.

W każdym razie, byłem na greckim lotnisku w czasie strajku. W ogóle tego nie odczułem. Po prostu wszędzie były karteczki i transparenty o strajku a tak to wszystko odbywało się normalnie.
@Przegrywens: No tak, pracującego uczciwego człowieka bo całym dniu cholernie ciężkiej roboty, to #!$%@?ą z busa. Ale bandy #!$%@? sebixów zaczepiających ludzi i rzygających z tyłu po siedzeniach, to #!$%@? nikt nigdy nie widzi.
@Shaki: Powiedział im że mają stać bo mają #!$%@? ubrania, oni odmówili i zaczęli się rzucać. Nie wiem czy byłbyś zadowolony jakbyś założył nowe spodnie czy koszulkę, a po wyjściu z autobusu zauważył że są #!$%@? farbą czy gipsem.
@ozjasztracz: Dokładnie. A wykopki przyklasnely, jak to być brudnym, kto to widział żeby PRACOWAC i jeszcze mieć czelność wracać autobusem, przecież każdy powinien być programista 15k/msc

@hpiotrekh: xD idąc tym tokiem: a skąd wiesz ze kierowca nie jest pedofilem i po pracy zabawia się z dziećmi? Nie możesz tego wykluczyć wiec traktuj go też z góry jak śmiecia

@palecbiskupa: potwierdzam
@Shaki: true, #!$%@? ale mnie wkurza ta hipokryzja
@Techies: nie wiem, może i jest. Ja ich nie oceniam. To, że są #!$%@? nie znaczy, że w pocie czoła zapieprzają jak małe samochodziki i trzeba im ustępować miejsca i w ogóle najlepiej pogłaskać jeszcze.
Nikt ich jak śmieci nie traktował. Skoro nie potrafią się zachowac z kulturą to trzeba doprowadzić ich do porządku.

Nie znam nikogo, kto by pracował w wykończeniach i się nie przebierał po skończonej pracy. Nie trzeba
@hpiotrekh: ale przecież oni zachowywali się normalnie(tak wynika z tekstu), stali się wulgarny gdy zaczęła ich wypraszac. Co ma ubiór do ZACHOWANIA. Co z tego że Ty nie znasz? To sprawia że nikt nie może jechać brudny?
powiedzial ze maja stac bo maja #!$%@? ubrania

....

Zaczeli sie rzucac...


@Techies: chyba co innego wynika z tekstu.
Mi przyzwoitość nakazywałaby stać gdzieś spokojnie jak trusia, gdybym był brudny.
@Techies: Zwrócił uwagę że panowie w tych ciuchach to musicie stać żeby nie uwalić siedzeń, oni oczywiście #!$%@? itd Powiedział że mają stać, albo będą płacić potem ich wyprosił. Co za problem przebrać się w czyste ubrania nawet jakiś dres, nie widzę problemu ja przyklaskuje bo nie mam zamiaru siedzieć na #!$%@? krzesłach w busie.
@SC10n: Mi za to nie płacą abym kogokolwiek miała wynosić, ale są ludzie którym płacą i to ich obowiązek, izba wytrzeźwień mówi Ci to coś? Staż miejska lub policja powinna być wezwana przez kierowce a delikwent wyprowadzony.