Wpis z mikrobloga

Powiem wam tak od siebie.. #orange to moim zdaniem najgorsza sieć w naszym kraju, zapewne wpasuję się w kanony tagu #popularnaopinia. Po krótce wyjaśnię. Moi rodzice są klientami od początku przemianowania sieci idea ( #gimbynieznajo ) na orange, czyli całkiem sporo lat licząc odbyty staż pod obiema banderami. Najgorsze jest to, że przy przedłużaniu umowy nigdy nie dostawali czegoś naprawdę ekstra, tak żeby zachęcić i pokazać ludziom, że klient to jednostka ,a nie zbiorowisko ludzi. W efekcie czego tata od roku jest w #play, mojej mamie kończy się umowa jakoś w październiku, jest klientem biznesowym ale przez fakt, że zrobiła cesję w salonie nie może skorzystać z przedłużenia przez stronę internetową na innych ( nieco lepszych ) zasadach. Generalnie śmiech na sali bo gdy zaloguję się na konto to mam dostęp do wszystkiego ale hurrr durrr "musi pan iść do salonu", normalnie super sieć.. ( cenzura ). Wychodzi na to, że płacąc miesięcznie ponad 100 zł, są dostępne tylko słabe, wnet dziadowskie modele telefonów. O ile w salonie przy tym abonamencie model Xperia Z3 Compact kosztuje około 600zł, tak internetowo wychodziłoby 11 zł, lecz co z tego skoro nie mogę z tego skorzystać :) finał sprawy zapewne będzie taki, że 3 miesiące przed końcem umowy wybiorę się z mamą do play i opuścimy ten spektakl żenady w wykonaniu pomarańczy. Człowiek płaci 109 zł miesięcznie, a dostaje BEZPIECZNY INTERNET płatny poza abonamentem czyli +10zł za 1GB, oraz gówno telefony pokroju Galaxy Grand czy inny Ace 4.. lub srajfon 4S. ##!$%@? i zapewne będzie #emoquit i #gorzkiezale

  • 6
@OrangeEkspert: Z cesji z osoby fizycznej na firmę. Taka była dokonana. Konsultanci na waszej stronie nie są w stanie nic załatwić, przecież to studenciaki na zlecenie :) nie raz rozmawiałem.. macie popaprany system, jedna sieć a trzeba się bawić, a to w salon, a to przez internet. Nie rozumiem tego.
@Aquoss: moja mamuśka też była jeszcze od czasów idei i spierdzieliła z orange po tylu latach nie byli w stanie zaoferować jej nic co by ją zatrzymało i przeszła do play. Jeszcze zerwała umowe przed zakończeniem i jej się opłacało.
@kwiatencja: Ja bardzo żałuję, że przedłużyłem swojego mixa w marcu. Płacę 59 zł, z mam nielimitowane smsy, jakieś 100 minut do wszystkich sieci i brak pakietu internetowego, schodzi mi z tych środków z doładowania 15 zł za 1GB w ramach bezpiecznego internetu... patrzę teraz, że w play miałbym
nielimitowane minuty do Play
nielimitowane SMS-y/MMS-y do wszystkich sieci
300 minut minuty do innych sieci
3 GB pakiet internet ...