Wpis z mikrobloga

Zabawne jest to, że wszyscy uważają iż Gang Albanii to muzyka dla wsi i gimbazy a tak naprawdę najlepiej bawią się przy tym w piątki pracownicy korporacji, jak już upudrują noski i wypiją pierwsze pół litra na głowę :) Panowie i Panie z tytułem magistra lub doktora nauk różnych ;)))
#oswiadczenie #gangalbani #gangzalbani
  • 12
  • Odpowiedz
@yourboss:

muzyka dla wsi i gimbazy a tak naprawdę najlepiej bawią się przy tym w piątki pracownicy korporacji, jak już upudrują noski i wypiją pierwsze pół litra na głowę

Jedno drugiego nie wyklucza, bo wieś i gimbaza to raczej określenia stanu umysłu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I owszem: to JEST muzyka dla podludzi.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: BTW nie twierdzę, że moje klimaty są lepsze, słuchanie depresyjnych utworów o tym, jak komuś gnije wątroba i ręce od szprycowania się heroiną nie jest bardziej wartościowe od Popka i znajomych robiących sobie muzyczny żart.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: z tym, że jak Ci w duszy gra coś takiego.... To nie masz duszy:D Już nie chodzi o głupi tekst, tu nawet nie ma fajnej melodii czy czegokolwiek. Z głupich klimatów wolę BFF przynajmniej jest śmieszne z założenia, tutaj mam wątpliwości xD.
bajbuss - @InsaneMaiden: z tym, że jak Ci w duszy gra coś takiego.... To nie masz dus...
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: No to się znasz:P Ja to poznałem przez wykop bo swojego czasu ciągle GA i GA a ja nie wiedziałem o co chodzi więc włączyłem pierwszy teledysk na YT. To wystarczyło:)
  • Odpowiedz