Wpis z mikrobloga

Czolem Mireczki.

Kupilem od majfriendow silniki modelarskie. 4 sztuki. Jeden z nich przyszedł ze zgięta podstawa (załączam zdjęcia).
Wysłałem te zdjęcia z opisem problemu do nich przez message system (nie otwierałem disputa poki co).

Kazali cytuje:

Vivian Lee
2015-06-22 03:40:02
Can you press it to adjust it?

A po mojej odpowiedzi:
OK, I've adjusted it and mounted. There are vibrations now. It lost balance.
(troche podkoloryzowalem, ale w koncu kurna spodziewalem sie nowego produktu, nieuszkodzonego)

Can you show us a video to tell us problem,dear.
We'll solve it soon

No i teraz zagwozdka - olać, czy iść w zaparte i zrobić jeszcze jedno zdjęcie pokazujące pokiereszowana podstawę?
Bo Video to ja im robić nie zamierzam - rozkręciłem drona na kawałki,a składać mam go zamiar w weekend dopiero.

Ew. od razu dispute otwierać, ew. zagrozić otwarciem albo obsmarowaniem ich w feedback?

Ma ktoś pomysł co im odpowiedzieć?

#aliexpress
Korhazz - Czolem Mireczki.

Kupilem od majfriendow silniki modelarskie. 4 sztuki. J...

źródło: comment_Mz4CU9wib0EOhwz4vEueYdkQAZJG7VT7.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Korhazz: Odpisz im ze jesteś zachłannym Januszem i ze ci cebula z dupy wyrasta. Oni chcą się dogadać ty wyłudzić kasę. Jak Ci mówi ze masz nakręcić to masz nakręcić. A jak nie to usuń konto.
To że powinieneś dostać nieuszkodzony to spoko ale chińczyk tez człowiek i chce dowodów ze w czują nie lecisz. Zasada jest prosta, albo dajesz dowody o jakie prosi albo nie rób problemu.
  • Odpowiedz
@Korhazz: i tak hajsu nie dostanie, dopóki nie potwierdzisz, więc niech się bujają, tylko żeby rozstrzygnąć zanim z automatu się zatwierdzi transakcja
  • Odpowiedz
@vegaushp: sama fotka wystarczy by domagac sie kasy za ten silnik, prostowanie i wyważanie zajmie więcej czasu niż kosztuje ten silnik a i tak nie wiadomo czy się uda.
  • Odpowiedz
Nie ździwię się jak ceny będą szły w górę i w górę jak tyle osób się kłóci o każdy $1. I to nie nakręci filmiku, bo a nuż się uda.
A potem dziw, że u nas obsługi jak na zachodzie nie ma. No nie ma, bo by firmy zbankrutowały..
  • Odpowiedz
@vegaushp: Cebula, czy nie cebula to pal lichio 8 dolcow nie majątek. Problem w tym, iz silniki modelarskie wymagaja precyzji. Teraz musze sie bawic w wyważanie - a to proste dla mnie nie jest. Jakos 3 pozostale sa ok, jak nie popatrzyli co pakują to ich wina.
  • Odpowiedz
@vegaushp: To są silniki modelarskie, które kręcą się do kosmicznych prędkości i jak facet kupuje nowy towar, to spodziewa się nowego i nieuszkodzonego, więc zasranym obowiązkiem Chińczyka jest mu go w takim stanie dostarczyć.
Jeżeli silnik faktycznie jest tak pogięty to w ogóle bym z chińczykiem nie dyskutował tylko od razu dispute otwierał i w razie najmniejszego problemu robił escalate.
  • Odpowiedz