Wpis z mikrobloga

W ramach obchodów 20-lecia działalności, sieć Biedronka wprowadzi do oferty produkty vintage, nawiązujące do asortymentu sprzed lat. Będą to chipsy i chrupki Chio, napój Pepsi Cola oraz piwo Okocim – wszystkie w opakowaniach z przeszłości.


http://www.dlahandlu.pl/handel-wielkopowierzchniowy/produkty-vintage-w-ofercie-biedronki-chrupki-chio-pepsi-cola-i-piwo-okocim,43795.html

#biedronka #gimbynieznajo
Zuler - > W ramach obchodów 20-lecia działalności, sieć Biedronka wprowadzi do oferty...

źródło: comment_ChG0hzsMl6UOrynfz3vyChYA58QDiUGE.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@kompocki: Pudło, większość robi Polsnack. Fritolay tylko raz spotkałem i to tylko jedna taka dostawa. No chyba, że to zależy od części Polski, ale w zachodniopomorskim i wielkopolskim jak zawsze sprawdzałem to producentem jest polsnack.
  • Odpowiedz
@csmrex: jestem ekspertem od top chipsów, na razie spotkałem się z czterema producentami paprykowych top chipsów:Polsnack, Intersnack, Frito Lay i jeszcze jeden na S
wszystkie mają bardzo podobne opakowania ale odcień czerwonego jest inny, a ich dostępność w sklepach jest dość losowa, ale zależy od położenia w Polsce(więc pewnie od centrum dystrybucyjnego)
  • Odpowiedz