Wpis z mikrobloga

@Dzolo: miałem poprzednika - XM. A w sumie rodzice mieli. #!$%@?ł się co chwila. Ja miałem ZXa, później Volvo 440 (czyli technicznie Renault 19), później Laguna II ph 1. I na tym gównie skończyła się moja przygoda z francuzami.
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: czyli c6 nie miałeś ( ͡ ͜ʖ ͡) ale ok, wiesz znam ludzi co jeżdżą tylko francuzami bo im sie nie psują, ale to różnie bywa, mój tata jeździ tylko Fordami a inny powie, że to kupa gówna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Paletka: nie myślałem, popatrzę
@Dzolo: C6 nie miałem, ale wolę coś sprawdzonego :) Od Laguny jeżdżę wyłącznie Mondeo MK2 i bardzo sobie chwalę. Trzeba wydać 1000zł na blacharkę, 1.8TD mułowaty, ale niezniszalny. Zawieszenie bardzo wygodne. No ale teraz coś do ciągnięcia kempingu i na dalsze wyjazdy trzeba kupić.
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: Niepchałbym się w to, cieżko będzie znaleźć coś w tej kasie(szczególnie e60), a jak znajdziesz to nie koniecznie będzie w dobrym stanie. Najlepiej e39 530d w manualu, hak i zachować 10k zł na następna zmianę auta.

@Paletka: Z mondeo mk2 na A8 D3 ?? Chcesz za jakiś czas w internecie czytać o samobójstwie wykopowicza XD ??
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: Doczytałem, że miałeś, ale pytam czy ten model co napisałem?

Śmieszna sprawa z tymi Renault bo Laguna II ph I faktycznie była kupą, ale już LIIphII to przyzwoite auto. Podobnie Megane II ph II jest bezawaryjne, ale ciąży na nim opinia po Lagunie II ph I i jest śmiesznie tanie :) sam mam Megane II po lifcie, zrobiłem z 40tys. i bez awarii, a przebieg ma ponad 240tys km ;)
  • Odpowiedz