Wpis z mikrobloga

Tydzień temu w niedzielę stoczyłem czwartą walkę w zawodowym boksie. Pisałem o tym w tym wpisie i obiecałem wrzucić nagranie z walki. Dopiero dzisiaj pokazało sie na youtubie, więc wrzucam i tutaj ;)

Pojedynek odbył się na małej gali na świeżym powietrzu. Zakończył się już w pierwszej rundzie, sędzia ringowy przerwał walkę po jednej z moich akcji. Rywal nie był zbyt wymagający, ale tacy przeciwnicy też są potrzebni na początku kariery. Początkowo miałem walczyć z lepszym zawodnikiem, ale w ostatniej chwili odmówił przyjazdu i ten przyjechał w zastępstwie. Kolejną walkę stoczę we wrześniu na większej gali i tam juz na pewno nie będzie tak lekko :)

Dziękuję Mirkom, którzy życzyli mi powodzenia i za gratulacje po walce. Zapraszam do obserwowania tagu #bigmaziboksuje oraz polajkowania fanpage na facebooku.

BigMazi - Tydzień temu w niedzielę stoczyłem czwartą walkę w zawodowym boksie. Pisałe...
  • 113
  • Odpowiedz
@BigMazi: Czy mi się zdaje, czy zapominasz o gardzie, młody przyjacielu? Zwłaszcza jak "poczułeś krew" na końcu rundy. Sprytniejszy przeciwnik odwinąłby Ci soczystego sierpa po zwabieniu w narożnik. Reszta przyzwoicie.
( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@BigMazi: Może to nie ama, ale spróbuję kilka pytań. Jaki masz rekord amatorski (przybliżony?). Jakie masz plany sportowe w szerszej perspektywie? Co sądzisz o mma - "kiedyś fajnie spróbować" czy raczej "boks w pełni mnie satysfakcjonuje"?
  • Odpowiedz
@BigMazi: niekoniecznie EEG cos wykaze, tak samo MRI. Boks to dyscyplina przy ktorej MMA to piaskownica - pod patrzac pod wzgledem smierci bokserow i urazow mozgu. Kontuzjogennosc MMA jest znikoma - wiekszosc walk poprzez poddania, nie KO.
  • Odpowiedz
@matju: Tak naprawdę większe emocje są właśnie w takich niskich wagach niż w ciężkiej.
Widać walkę, więcej ciosów dochodzi (akurat nie tutaj) do celu. Może nie ta siła, ale na pewno więcej wymian i jest ciekawiej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@fatakurnatamorgana: Tak, wiem o kogo chodzi. Znamy sie już długo ;)
@cpoonbezklamky: Zawsze ceniłem Roya Jonesa JR, ale na pewno nie staram sie go naśladować. Nie mam nikogo takiego na kim bym się wzorował.
@lubielizacosy: Na codzień ważę 71-72kg, więc trochę więcej. Nie chciałbym iść do wyższej wagi bo nie lubię walczyć z wyższymi zawodnikami.
@heheszkant: Różnie może być ale zazwyczaj sobie radziłem ;) Ważne żeby trafić jako
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Nieprzyjemnie: Tak jak pisałem wyżej, na pewno nie będę jeździł na walki "na pożarcie"
@CreativePL: Walczyłem już na Polsat Sport i myślę, że coraz częściej będę na takich galach. Wszystko jest możliwe. Mój promotor jest często krytykowany ale tak na prawdę ma dobre układy i potrafi załatwić dobre walki.
  • Odpowiedz
@BigMazi: Od dziś będę obserwował Twoje walki i trzymał kciuki za kolegę z wykopu( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do reklamy, to nawet jeśli będziesz walczył na Polsat Sport?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@krn1: Tak nawet wtedy. Tylko za reklame na plecach musze oddać jakiś % promotorowi. Na spodenkach tylko dla mnie. We wrześniu będę miał walkę na Orange Sport, na Polsat Sport tez liczę, że jeszcze w tym roku zaboksuje.
  • Odpowiedz