Wpis z mikrobloga

Tydzień temu w niedzielę stoczyłem czwartą walkę w zawodowym boksie. Pisałem o tym w tym wpisie i obiecałem wrzucić nagranie z walki. Dopiero dzisiaj pokazało sie na youtubie, więc wrzucam i tutaj ;)

Pojedynek odbył się na małej gali na świeżym powietrzu. Zakończył się już w pierwszej rundzie, sędzia ringowy przerwał walkę po jednej z moich akcji. Rywal nie był zbyt wymagający, ale tacy przeciwnicy też są potrzebni na początku kariery. Początkowo miałem walczyć z lepszym zawodnikiem, ale w ostatniej chwili odmówił przyjazdu i ten przyjechał w zastępstwie. Kolejną walkę stoczę we wrześniu na większej gali i tam juz na pewno nie będzie tak lekko :)

Dziękuję Mirkom, którzy życzyli mi powodzenia i za gratulacje po walce. Zapraszam do obserwowania tagu #bigmaziboksuje oraz polajkowania fanpage na facebooku.

BigMazi - Tydzień temu w niedzielę stoczyłem czwartą walkę w zawodowym boksie. Pisałe...
  • 113
  • Odpowiedz
@Grepokk: Trenuję na co dzień w Słupskim Klubie Bokserskim "Czarni". Trenowałem tam przez większość kariery amatorskiej i prowadzę też tutaj treningi grupowe i indywidualne dla dorosłych. Za trenowanie na tej sali nie muszę całe szczęście nic płacić. Co jakiś czas jeżdżę do Białegostoku trenować z Darkiem Snarskim. On pokrywa wszystkie koszty. Dieta, odżywki we własnym zakresie. Pieniądze mam tylko za walki, od promotora i ewentualnie sponsorów, chyba że dogadam się z
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Grepokk: Uważam, że najlepszym trenerem w Polsce jest Gmitruk, a jako promotor największe możliwości ma Wasilewski. Lecz gdybym miał nieograniczoną kasę to mógłbym ze Snarskim poprowadzić karierę bez żadnych problemów. Jego kariera jako zawodnika i to, że mial dużo przegranych nie ma znaczenia. Boksował wiele walk w Anglii i był często oszukiwany przez sędziów, jak to zwykle bywa w walkach z gospodarzami. Obecnie ma dużo kontaktów w boksie zawodowym i trenerem
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Grepokk: Jeżeli wcześniej ten ktoś nie miał kontaktu z boksem to bardzo ciężko byloby znaleźć promotora, który chciałby sie kimś takim zająć. Problemy ze znalezienien promotora mają nawet zawodnicy, którzy zdobywali medale na MP w boksie. Kasa na początku nie jest duża. Kilka tysięcy złotych, o ile w tym jest jeszcze jakiś sponsor.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Grepokk: Medalistów MP w seniorach co roku jest czterdziestu. Nie ma miejsca dla wszystkich. Nie zawsze medal na MP gwarantuje, że zawodnik jest wystarczająco dobry.

Uważam, że Gmitruk to najlepszy trener, poniewaz obserwuję jakie postępy robią jego zawodnicy. Z tego co wiem to odchodzą od niego ze względów poza sportowych.

Kasę dostaje się od swojego promotora i dodatkowo od sponsora jeżeli się takiego ma. Nie ponoszę żadnych kosztów związanych z przygotowaniami
  • Odpowiedz