Wpis z mikrobloga

#dirtleague
Ustawiłem kolejne eventy na najbliższych kilka dni. Są 3 eventy, po 4 stages. Pierwszy zacznyna sie dziś o 13.00, ostatni kończy w sobotę o 14.00. Czekam na ewentualne sugestie. W linku poniżej szczegóły:
https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/16495/wykop-league (w sekcji Schedule)

Wołam jeszcze, jakby ktoś chciał dołączyć (po raz ostatni spam tagami)
#gry #dirtrally #rajdy #simracing #samochody #motoryzacja #pcmasterrace #acleague

i osoby zapisane:
@pazdzioch564 @KYCu @xoSx_Racing i @norbikz @TheSznikers
  • 10
  • Odpowiedz
@aryss: Trzeba w określonym czasie trwania eventu przejechać wszystkie 4 OS-y. Zlicza łączny czas. Szczerze to też w 100% tego nie znam. Wyłączone są możliwości powtarzania eventów i stage'y.
  • Odpowiedz
@aryss: Jedź, ja jestem początkujący w tą grę i moje czasy są tragiczne :) To nie jest super liga z nagrodami ale po prostu liga dla fun-u, nikt nikogo nie będzie rozliczał i osądzał :) Im więcej osób, tym lepiej i większa motywacja.
  • Odpowiedz
@ckbucu: Nie lepiej zrobić trochę grubszy event, ale z dłuższym czasem na zaliczenie. Trudni mi się będzie wyrobić żeby ogarnąć dany event w widełkach np 24h. Nie mówiąc już o poprawianiu czasów.
  • Odpowiedz
@norbikz: Wyłączone jest poprawianie czasów. Spoko, po tych 3 eventach mogę ustawić jeden dłuższy - np. 5-6 stages na 3-4 dni. Teraz tylko pierwszy event miał niecałe 1,5 dnia. Reszta ma 2 dni.
Trzeba przetestować, żeby docelowo mieć najbardziej optymalne ustawienia.
  • Odpowiedz