Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak bardzo nie #!$%@? jak #stulejarstwo w wykonaniu #rozowepaski. #!$%@? Ci taka jak to jest jej źle i niedobrze, bo #tfwnobf, że samotność męczy i ma mało znajomych i w ogóle tragedia. Ostatnio wpadła w oko mojemu znajomemu, porządny gość, niebrzydki, dobrze zarabiający i bardzo ułożony. No to robiłem mu u niej dobrą reklamę, ona generalnie bardzo pochlebnie się o nim wypowiadała. No to gość przechodzi do ofensywy i zaprasza ją na randkę, na którą się godzi. Przyszło do wyznaczonej daty i bah, panny nie ma, telefonu od niego nie odbiera. No to dzwonie ja i pytam się, czemu nie przyszła. Na co słyszę, że ona się nie nadaje, bo w sumie to jej dobrze samej i ona nie wie czego chce. Ja #!$%@?, pytam co w tym przeszkadza pójść się spotkać z typkiem, przecież to nie jest wyznanie miłości. Ta, że ok, ok w sumie racja i go przeprosi. Jak już przeprosiła to ten zaprosił ją po raz kolejny na dzisiaj. I co? Znowu dostaje od niego telefon, że się nie zjawiła. Napisałem jej tylko smsa, że równo pod kopułą to ona nie ma.

Wiecie co mi napisała dosyć niedawno?



#logikarozowychpaskow ##!$%@? #tfwnogf #chorobapsychicznaniewybiera #stulejacontent
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antoni_kiedys: Ta dziewczyna to typowy przypadek takiej co wiele by chciała, ale równocześnie nie da kroku do przodu i boi się zmian. Przez to też odwaliła wiele zniechęcających do siebie akcji.
  • Odpowiedz
no to musi być w takim razie bardzo, bardzo głupia skoro liczyć na miłość z mojej strony


@antoni_kiedys: Może się boi, że ją olejesz całkowicie jak ci powie co ma na sercu do ciebie? Wiesz, niby to głupie, a ludzie mają różnie nasrane na bani z powodu wstydu i nie chcą czuć się odrzuconym. Pewnie woli trwać w tym, że kiedyś ty zrobisz krok i kiedyś w końcu będzie zajebiście,
  • Odpowiedz
@XpedobearX: ale ja wszystkim typiarom, które chce tylko wykorzystać do celów łóżkowych mówię, że nie interesuje mnie żaden stały związek i jej też to powiedziałem i moje podejście do związków znają wszyscy, więc sorry, ale jakoś mi się nie wydaje. No chyba, że #!$%@?ła sobie w głowie, że nagle mi się odmieni. Jeżeli to drugie to cóż, #!$%@? mózgowe motzno.

@YodaMonster: niet, jedyne co w życiu narysowałem to
  • Odpowiedz
@antoni_kiedys: W przyszłości będziesz rysował, ale to czasy post-apokaliptyczne po tym jak usunąłeś konto, nauczyłeś się rysować i wynalazłeś wehikuł czasu.

Zbanowali kogoś bo przyznała że miała podobny pomysł jak ja? :<
  • Odpowiedz
@antoni_kiedys: Łatwo kogoś oceniać, a czasem detale mogą wszystko zmienić. Skąd wiesz, czy przykadłowo laska się nie stresuje, może sraczki dostawała w dniach randki. I co? Ma z nutellą w gaciach iść? Wprost też głupio byłoby powiedzieć, o co chodzi. Łatwo przychodzi nam trywializowanie cudzych problemów. W sumie @lechwalesa mógłby zabrać eksperci głos w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@bolo1: sorry colego, ale ja mam swoje problemy, którymi się zajmuję. Ani ja, ani mój znajomy nie jesteśmy fundacją charytatywną, żeby się przejmować cudzymi problemami. Może to była sraczka, ale doświadczenie mówi, że raczej to kolejna typiarka z sianem w głowie.

  • Odpowiedz