Wpis z mikrobloga

Czy są tu jacyś studenci prawa? Mam ochotę na rozmowę na poziomie, a nie jakieś głupie gadki z inżynierami albo innymi podludźmi...
#studiujeprawo #prawo
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sebeq92: dementuję, studiuję na UW, co prawda pierwszy rok, ale poziom niektórych osób zweryfikował moje poglądy na temat "elitarności" wydziału. Można zapłacić 7 tysi, pójść na prawo i nie wiedzieć jakie są izby parlamentu w Polsce...
  • Odpowiedz
@kzaj: Ten ranking "Rzeczpospolitej" to jeden wielki cyrk na kółkach, nie oddający rzetelnie rzeczywistego potencjału wydziału i absolwentów. Wystarczy spojrzeć na preferencje pracodawców.
  • Odpowiedz
@zsklbnpsk: To prawda, wiele ludzi decyduje się na studiowanie prawa ponieważ pociąga ich bezapelacyjna elitarność tego kierunku... niewielu jednak nadaje się do tej pracy.
  • Odpowiedz
@kzaj: Nie wiem czy studentowi prawa przystoi używanie takiego słownictwa. "Beka"? Co to w ogóle znaczy?
Brzmisz jak jakiś inżynier.
  • Odpowiedz
@progresywny: Tak jak wspomniałem co do diety chcę przejść na wegetarianizm żeby poszerzyć horyzonty, ponieważ student prawa powinien wiedzieć dużo o świecie.
  • Odpowiedz
@progresywny: planuję również porzucić gluten, chleb bezglutenowy jest zdrowy choć drogi, ale ja nie będę miał problemów z finansami ponieważ studiuję prawo...
umiem również sam piec taki chleb, jednak nie lubię tego ponieważ praca fizyczna powinna leżeć w rękach niższych warstw społecznych, a nie przyszłych prawników, prokuratorów, sędziów itd.
  • Odpowiedz