Wpis z mikrobloga

Czy są tu jacyś studenci prawa? Mam ochotę na rozmowę na poziomie, a nie jakieś głupie gadki z inżynierami albo innymi podludźmi...
#studiujeprawo #prawo
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wysuszony: spożywam, choć ostatnio myślę nad jakąś dietą bezmięsną aby zobaczyć jak to jest nie jeść rzeczonego mięsa... student prawa musi mieć szerokie horyzonty
@tytyryty: zabrakło punktów na maturze? prawo to jednak kierunek elitarny, trzeba się wykazać już przed studiami... ogrom materiału do przyswojenia wymaga pewnych zdolności
  • Odpowiedz
prawo to jednak kierunek elitarny


@lazer: To jest akurat zależne od uczelni. Nikt mi nie wmówi, że prawo w Opolu, Olsztynie czy Rzeszowie jest elitarne xd skoro nawet na UJ czy UW nie jest.
  • Odpowiedz
@kzaj: preferuję polskie firmy odzieżowe, student prawa musi wyglądać, to chyba jasne
oczywiście że istnieją różnice między uczelniami jednakże prawo samo w sobie jako kierunek jest postrzegane jako elitarne, a studenci jako wyższa warstwa społeczna
  • Odpowiedz
@tytyryty: Oczywiście że należy gloryfikować umiejętności studentów prawa, dlatego też zawód ten cieszy się poważaniem społecznym, a jego elitarność jest niepodważalna. Na pewno nie przez jakiegoś inżyniera...
  • Odpowiedz