Wpis z mikrobloga

@MrBadger @marahin @Grysik @Czupax @bios16 @Cooltys @only @fiszu86 @RPG-7 @iniekcja @Sajner @MokreFilcy @marvin7 @Goglez @jaJuzNieChceBanow @eurphie @ziarna_dyni @Krol_Julian @meffcio @Lynx366
#nomercy
Zawołałem chyba wszystkich, którzy kiedykolwiek byli na spamliście noMercy. Jakbym o kimś jeszcze zapomniał, to dodajcie.

W każdym razie trzeba w końcu ustalić kolejny VoodCampu. Już wiemy, że odbędzie się u mnie, ale trzeba wybrać datę.
Ja proponowałbym 2 lub 3 weekend lipca. Wypowiedzcie się, jak z waszą dostępnością wtedy.
  • 158
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marahin: a mi się ten pomysł podoba :) widziałem już coś takiego. możemy zrobić stream dla mirko + giveaway galil sandstorm bs. byle badgera nie było widać na kamerce :)
  • Odpowiedz
@Maav: taki mam zamiar. Trochę z różowym kiedyś WoWa streamowalismy, wiec doświadczenie mam. Tylko potrzebować będę miejsca i najlepiej kilku kamerek, sam mam jedną. Twoja siec wyrobi? Mam wziąć kable Ethernet? Mam jeden kilkunasto metrowy i sporo mniejszych.
  • Odpowiedz
@marahin: Możesz wziąć. Na pewno ten kilkunastometrowy się przyda, bo router jest w innym pokoju niż my byśmy byli.

I weź jeden monitor raczej. W sumie bardziej chodzi o dobrą zabawę niż nabijanie rang w CSie, a do tego chyba jeden monitor wystarczy.
  • Odpowiedz
@Maav: no wiadomo, spoko, po prostu przy streamowaniu wygodniej mieć od razu podgląd :) ale luz. Dobrze by było jakieś przedluzacze do USB ogarnąć i jeszcze jedna kamerkę, albo dwie, ale to jak chcecie. Wezmę ten długi w takim razie.
  • Odpowiedz