Wpis z mikrobloga

@MrBadger @marahin @Grysik @Czupax @bios16 @Cooltys @only @fiszu86 @RPG-7 @iniekcja @Sajner @MokreFilcy @marvin7 @Goglez @jaJuzNieChceBanow @eurphie @ziarna_dyni @Krol_Julian @meffcio @Lynx366
#nomercy
Zawołałem chyba wszystkich, którzy kiedykolwiek byli na spamliście noMercy. Jakbym o kimś jeszcze zapomniał, to dodajcie.

W każdym razie trzeba w końcu ustalić kolejny VoodCampu. Już wiemy, że odbędzie się u mnie, ale trzeba wybrać datę.
Ja proponowałbym 2 lub 3 weekend lipca. Wypowiedzcie się, jak z waszą dostępnością wtedy.
  • 158
  • Odpowiedz
ja będę na bank, bez kompa liczę na to, że ludzie z Wawy przywiozą i się podzielą sprzętem raz na jakiś czas. I napisz ile tam miejsca macie, żeby nie było tak, że nie będzie gdzie dupy posadzić :) i jeszcze jedno impreza jest sobota-niedziela, czy nas #!$%@? z mieszkania w nocy?.

Otwieram listę (proszę o kopiowanie całości przy dopisywaniu się):
1 @Maav
2 @Lynx366
3 @Czupax
4 @
  • Odpowiedz
@fiszu86 @bios16 nie wiem kto jeszcze, ale ^. @Maav - poważnie tak teraz, mam się szykować z trzema monitorami? Będzie to dla kogoś (prócz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) rozrywka, czy jednak za mało miejsca i nie ma co kombinować?
  • Odpowiedz
@MrBadger: @Maav no właśnie nie wiem - @Maav coś wspominał że da radę jakoś nawet przy Was. Poza tym, mam jeszcze pomysł żeby całość streamować z kamerkami - fituje cumplom czy pomysł głupi i nie? : P
  • Odpowiedz