Wpis z mikrobloga

@LuZZiomek: popcorntime na kompie i stream do raspberry. u mnie to nawet samo potrafi telewizor włączyć i ustawić na HDMI malinki. i wszystko z poziomu macbooka.
@klik: i co daje mi chromecast? Myślałem że to tylko pozwala na odtwarzanie youtube czy muzyki z androida XD

@cube:
Nie da rady, kompe mam w innym pokoju, a ciągle podłączać i odpisać laptopa mi się nie chce.
@LuZZiomek: Najlepsze co możesz zrobić to zainstalować sobie kodi. Dużo lepiej, bo nie łamiesz prawa (nie udostępniasz) w przeciwieństwie do popcorn time.. genesis / 1Channel / icefilms ... no ostatecznie wspomniany pulsar.. http://kodi.org.pl tutaj masz info jak wystartowac
@bizkitek83: Mówie Ci, że popcorn time się nie opłaca, bo jest nielegalny. Ogarnij sobie temat malinek i KODI. Oprócz filmów będziesz miał multimedialne centrum, dosłownie wszystko. Radio, muzyke ze swoich mp3, filmy, seriale online z napisami w każdym języku i #!$%@? innych rzeczy. Kodi jest w pełni konfigurowalne.. obczaj sobie stronke którą podesłałem kodi.org.pl, tam jest wszystko w artykułach i na forum
kodi.org.pl


@outkay: no dobra...ale powiedz mi czy dobrze rozumiem. Tym Kodi moge sobie obsłużyć swoje filmy, które mam na dysku...czyli finalnie dalej jest to nielegalne jesli miałbym filmy z torrentow :)
@bizkitek83: Możesz równie dobrze obsłużyć filmy z dysku jak i poprzez addony streamować filmy z neta (wtedy robisz to na własny użytek i nie rozpowszechnaisz [seedujesz] tego, więc jest to legalne)