Wpis z mikrobloga

Trolle i inni piszcie co chcecie, ale nie zaprzeczycie, że ze wszystkich polskich partii jakie dotąd były to właśnie Platforma Obywatelska zrobiła najwięcej dla obywateli. Jeśli do władzy dojdzie pis albo jeszcze gorzej np. jakiś kukiz albo korwin nie wspominając o oszołomie braunie to będzie katastrofa dla Polski. Dlaczego tak nienawidzicie Polski i polaków głosując na tych dziwaków i oszołomów?
Chcecie aby rządziły oszołomy pokroju kaczyńskiego, pawłowicz, macierewicza, duda - głosujcie na pis
Chcecie aby rządziły oszołomy pokroju kukiza, korwina, stonogi, brauna - głosujcie na antysystemowe partie oszołomów
Chcecie aby rządzili wykwalifikowani i doświadczeni ludzie pokroju Kopacz, Tuska, Sikorskiego, Niesiołowskiego - głosujcie na PO

kasia93 - Trolle i inni piszcie co chcecie, ale nie zaprzeczycie, że ze wszystkich po...

źródło: comment_5XLPtO7B3ltNuIHhj3jxZYkvtQ4nTJhi.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Platforma Obywatelska zrobiła najwięcej dla obywateli


@kasia93: PO, PiS, SLD - wszyscy siebie warci.
Ale nie można zaprzeczyć, że PO jest najwierniejszym kontynuatorem bandyckiej strategii Balcerowicza polegającej na kompletnym rozp... polskiej gospodarki.
Poczytaj sobie na dobranoc: http://www.tygodnikprzeglad.pl/reindustrializacja/
Widziałaś, żeby Twoje ukochane PO się choćby zająknęło na ten temat? Wręcz przeciwnie - uparcie lansują wizję Polski bez przemysłu i "nowoczesnej gospodarki opartej na usługach".
  • Odpowiedz
@kwsap: Tak, bo elektronika jest akurat czymś co kupujesz codziennie, potrzebujesz najbardziej i w największym stopniu waży na kosztach twojego utrzymania...
  • Odpowiedz
A co tu jest manipulacja? Chyba to, ze brakuje na niej cen gazu, pradu i wody, ktore tez wzrosly w stosunku do pensji. Za gaz i prad placimy najwiecej w Europie, wiec nie wiem kto tu manipuluje. Telwizor kupujesz raz na 10 lat, a chlebus jesz codziennie.
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow: brawo! Jest tak świetnie i uroczo że aż rzygam tęczą. W Estonii firmę można założyć bez wychodzenia z domu, no ale cóż, przecież u nas jest super. Zresztą walić zakładanie, największym minusem jest utrzymanie firmy - opłacenie ZUS'u dla małej firmy to katorga. 1500 na osobę, podatki zabijają małe przedsiębiorstwa. Coraz więcej dni wolnych, super, szkoda tylko że podatki się nie zmniejszają dla pracodawców. Czemu tyle ludzi wyjeżdża, zakłada
  • Odpowiedz
Chcecie aby rządziły oszołomy pokroju


@kasia93: Tak niechcemy oszołomów pokroju, 'to jest bardzo niebezpieczny człowiek', mówiący: "Polskie państwo należy do najtańszych w Europie, a państwo tanie to państwo dziadowskie."

A w niedalekiej przeszłośći p. Mucha wydaje z pań. kasy 6 baksów na koncert madonny i jej chabewe-kabale show. I powiem równiez, że też
t.....u - > Chcecie aby rządziły oszołomy pokroju

@kasia93: Tak niechcemy oszołomó...

źródło: comment_p3OvgMlFLFAp7kFN41F90Tkwlid71fNa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@SquashPL: Boże drogi.... Gdzie ja powiedziałem, że jest świetnie? Powiedziałem tylko, że w tym temacie zrobiliśmy właśnie za czasów rządów PO bardzo duże postępy i krytykowanie tej ekipy rządzącej za to jest w rzeczywistości idiotyzmem. Pytasz dlaczego ludzie wolą jechać na zachód i tam zakładać, ale po co o to pytasz, skoro już Ci na to odpowiedziałem? Jesteśmy pod tym względem 32. państwem na świecie, więc jest 31 lepszych i
  • Odpowiedz
@lowca_chomikow: W żadnym. I co z tego? Autostrad też za rządów PO przybyło, i co z tego? Jeżeli podstawowe rzeczy sie zawala i psuje, to jakie ma znaczenie że w jednym czy drugim wycinkowym temacie jest lepiej?
  • Odpowiedz
@raj:

W żadnym. I co z tego?

To z tego, że ja o tym rozmawiałem i w tym punkcie mojego rozmówcę poprawiałem. Tak wiem, że Polska umiera i jesteśmy zniszczonym tylko teoretycznym krajem, a wszystkie statystyki, które temu zaprzeczają to ściema. WIem, wiem. Już to ustaliliśmy sobie poprzednim razem. Tutaj jeden wspaniały wykopowy politolog narzekał na PO, bo w Polsce jest trudno założyć firmę, więc go po prostu uświadomiłem jak
  • Odpowiedz