Wpis z mikrobloga

@saint: hasła muszą być naprawdę złożone bo dostęp do routera wystarczy złamać bruteforcem a hasło wifi można wyciągnąć zmieniając w źródle strony wykropkowane pole na "text" ;_; łatwiej niż posprzątać, pozmywać i wynieść śmieci
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911: @sal3m: Dobra cwaniaczki zawsze można sobie wygenerować 128 znakowe hasło KeePassem ( ͡ ͜ʖ ͡) Wtedy już lepiej posprzątać, pozmywać i wynieść śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sal3m: @kardaw: @saint: hasła muszą być naprawdę złożone bo dostęp do routera wystarczy złamać bruteforcem a hasło wifi można wyciągnąć zmieniając w źródle strony wykropkowane pole na "text" ;_; łatwiej niż posprzątać, pozmywać i wynieść śmieci

odpowiedz

Na wszelkie hakerskie zapędy jest jedną prosta rada -przez kolano i pasem na dupę
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniało jak jakiś osiedlowy hakier próbował mi się do routera wbić. Łączył się trzy razy i router zawsze mu dropnął połączenie. Raz mu się chyba udało wbić na dłużej, bo miałem jakiegoś klienta na LANie na Steam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Trochę słabo, jak ktoś uprawia wymianę barterową w domu. Jak rodzice tak swoje dzieci nauczą żyć, to jak będą w podeszłym wieku to niech się spodziewają barteru, a nie bezwarunkowej miłości :D lekko żenujące
  • Odpowiedz