Wpis z mikrobloga

@Locked1986:

witaj w klubie mam biała skórę

Ano właśnie. Nie byłem na porządnych wakacjach kilka lat, stwierdziłem że skoro już jadę, i to na tydzień ledwie, to jak prawdziwy Janusz skorzystam i do PL biały nie wrócę. I takie są efekty :|
potem na 10 się przerzuć, u mnie troszkę się rozjaśniło, działanie rozjaśniające ma też la roche-posay effaclar duo(+), ja stosuję na noc, zabiegi u kosmetyczki tylko w połowie jesieni
@hipotrofia:
@Dutch: tylko uprzedzam kolego i koleżanko, krem ma działanie złuszczające, przez pierwszy miesiąc skóra nie wygląda zbyt pięknie - łuszczy się. Ja peelingi robiłam prawie codziennie :D, plus obowiązkowo filtry!
@JAmajki: spróbuję, chociaż obawiam się, że taki krem ich nawet nie wzruszy. Mam niestety takich przebarwień pełno, urok arystokratycznej karnacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pocieszam się tym, że to ponoć też dłuższe telomery i wolniejsze starzenie się...
@Dutch: bez przesady ;p, w ciągu dnia możesz ten efffaclar nakładać pod filtr, ale zanim go kupisz, to poproś o próbkę w aptece i sprawdź czy Ci się nie będzie rolował
@Dutch: prawdopodobnie tylko laser za kilka tysięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°) byłam z tym samym problemem u dermatologa i właśnie to usłyszałam. Kwasy zadziałają tylko powierzchniowo, te plamy są głębiej.