Wpis z mikrobloga

@Palcem: gram od 2 miesięcy, 0 laga innego niż w kliencie. Za to jest multum udogodnień związanych z flashowym klientem. Może masz za słabego kompa pod klienta flashowego ;)
@Palcem: "light hack", auto follow z mozliwością używania strzałek, visual hotkeys, zakładanie i ściąganie eq na hotkeyu, dużo lepszy market i masa innych, nic tylko polecam potestować. Też byłem sceptyczny, ale jak dałem szanse to już nie widzę drogi powrotu do classica.
@Palcem: lighthack flashowy >lighthack clientowy, bezużyteczne visaul hotkey? Mi się w ogóle nie przydają jak mam ustawione 50 hotkei. Jest ściąganie na kliencie, ale tu właśnie mam visuala i widzę co mam odpalone, nie musze powiększać eq. Skoro masz laga przy chodzeniu musisz mieć słabego pc :)
@Palcem:
Chodzenie wsad, lepsze konfiguracja hotkeys(nie każdy ma myszkę z 10+ funkcyjnymi)
Jak ktoś woli normal klienta to rozumiem - w końcu to on gra nie ja. Jednak jak ktoś pisze, że są lagi/crashe to czytał jakieś pasty, albo pisze byle napisać. Ponad 500h na flash cliencie i ani 1 crasha, a frazę "lag w flash cliencie" to pierwsze słyszę. Minusem może być to, że na słabszych maszynach nie pójdzie tak