Wpis z mikrobloga

W Polsce Polski Bus, a w Estonii Super Bus już w te wakacje. To ta sama firma- Souter Holdings. (działająca m.in. w Polsce, Finlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech, Nowej Zelandii). Fajnie by było jakby zrobili tanie połączenia z Warszawy lub Gdańska do Tallina Polskim Busem lub Super Busem. Z bałtyckich stolic na razie tylko do Wilna można pojechać Polskim Busem.
#estonia #polska #polskibus #transport #motoryzacja #podroze
johanlaidoner - W Polsce Polski Bus, a w Estonii Super Bus już w te wakacje. To ta sa...

źródło: comment_xnpWThoomUbNpqHuvwF3qPh1fOcddZHu.jpg

Pobierz
  • 15
@Mithrindil: Tallin jest w pytę. Fajna starówka, ładna plaża i dużo fajnych miejsc do zwiedzania. Ale jazda autobusem to straszna rzecz. Zorganizowałem sobie kiedyś taką objazdówkę Wilno - Ryga - Tallin - Petersburg (i z powrotem) gdzie jedynym środkiem transportu był właśnie autokar. Niby SimpleExpress jest wygodniejszy niż Polskibus, ale i tak dupa wołała o litość po każdym etapie trasy.
@johanlaidoner: Ajj, w Norwegii byłem na początku roku, ale wtedy jeszcze byłem młody i głupi i nie słyszałem o tym, a Poznań to jednak drugi koniec Polski. No cóż, liczyć na to że znowu mnie w delegację rzucą do Norwegii albo Finlandii :).