Wpis z mikrobloga

Kosmonauta z popularnego mema ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli Bruce McCandless. Był pierwszym kosmonautą który przebywał w otwartej przestrzeni kosmicznej bez stałego połączenia ze statkiem. Do powrotu na statek wykorzystany został specjalny plecak manewrowy

wołam: @tahmyresetti ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kosmicznapropaganda #kosmos #astronomia #gruparatowaniapoziomu
Pobierz SchrodingerKatze64 - Kosmonauta z popularnego mema ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli Bruce McCandless...
źródło: comment_GhhOFLMcpW7ym2PZO9RnQXvl69vVfPVW.jpg
  • 11
@SchrodingerKatze64: Szczerze mówiąc ogarnełoby mnie na jego miejscu przerażenie. Musiał polegać na tym silniczku. Przed nim pustka, za nim pustka, na Ziemie nigdy by nie trafił. Od śmierci dzieliło go pare centymetrów skafandra i trochę tlenu w zbiornikach... I weź tak sobie fruwaj nie mając żadnego innego zabezpieczenia oprócz tego pieprzonego silniczka. To nie Kerbale, tu nie ma "wyłącz grę" czy "od nowa".
@SchrodingerKatze64: Szczerze mówiąc ogarnełoby mnie na jego miejscu przerażenie. Musiał polegać na tym silniczku. Przed nim pustka, za nim pustka, na Ziemie nigdy by nie trafił. Od śmierci dzieliło go pare centymetrów skafandra i trochę tlenu w zbiornikach... I weź tak sobie fruwaj nie mając żadnego innego zabezpieczenia oprócz tego pieprzonego silniczka. To nie Kerbale, tu nie ma "wyłącz grę" czy "od nowa".


@Frondeus: Bez przesady. To nie było na
Pobierz enron - > @SchrodingerKatze64: Szczerze mówiąc ogarnełoby mnie na jego miejscu przera...
źródło: comment_tJQrWSTgsmcdUPWaK1T4BISkF5Jtpe8L.jpg