Wpis z mikrobloga

Uświadomiłem sobie że seks jest zachowaniem typowo nieludzkim. Ruchać to mogą się jakieś #!$%@? zwierzęta, np. jamniki albo surykatki w środku lasu, albo cyganie masowo się mogą #!$%@?ć. Ja jednak jestem z wyżyn intelektualnych, i po prostu uważam takie zachowania za zezwierzęcenie ludzkie, ponieważ kieruje się to tylko i wyłącznie do naszego zwierzęcego instynktu, który w moim wypadku został opanowany przez stabilne zdobywanie wiedzy i dzięki zdystansowanemu światopoglądowi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#stulejacontent #tfwnogf
  • 13
  • Odpowiedz
zwierzęcego instynktu, który w moim wypadku został opanowany przez stabilne zdobywanie wiedzy i dzięki zdystansowanemu światopoglądowi


@damonqsY: zmienisz zdanie gdy w końcu zaruchasz ;)
  • Odpowiedz
@damonqsY: Pff. Seks z kobietą - to dobre dla pedałów. Prawdziwie dojrzały intelektualnie,
emocjonalnie i społecznie mężczyzna, uprawia tylko i wyłącznie męski seks z
partnerem potrafiącym w 100% odwzajemnić daną mu rozkosz.
  • Odpowiedz
@damonqsY: dokładnie tak! Nie potrzebujemy dziewczyn, bo to przypomina trochę okres godowy jakiegoś szympansa czy innego nosorożca, gdy w określonym czasie/wieku zasuwają 1000km po to żeby się, brzydko mówiąc, poruchać. My jesteśmy następnym etapem rozwoju człowieka, użyłbym tutaj słowa "nadczłowiek" ale niestety, źle ono się ostatnio kojarzy. Może z zewnątrz nie jesteśmy piękni, ale to nie ma najmniejszego znaczenia. Bo to my jesteśmy przyszłością! ( ͡°( ͡°
  • Odpowiedz
@Sheppard25: Dokładnie też tak uważam, bo w życiu nie jest najważniejsza prokreacja, mamy konkretny cel, zdobywanie wiedzy i rozwikłanie zagadek wszechświata. Uważam że określeniem nadczłowieka można nas opisać, ponieważ jesteśmy następnym etapem ewolucji społecznej, wybijającym się ponad syf zmaterializowanego i doczesnego świata, gdzie wśród swołoczy rządzą tylko gołe cipki
Tako rzecze Zaratustra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@damonqsY: Dokładnie. To tacy jak my stworzyli komputery czy rozszczepili atom. To tacy jak my staną na Marsie i odkryjemy lekarstwo na raka. Podczas gdy ta cała szara swołocz będzie się grzmociła i marnowała swój, i tak bezwartościowy, czas na romantyczne spacery, wyjścia do kina i tego typu brednie.
  • Odpowiedz
@loopzilla: Toż to jest złe wytłumaczenie mojej wypowiedzi, nie próbuj mnie porównywać do tej hołoty, ja w przeciwieństwie do mirków jestem otwarty na każde wyzwania i nie mam problemów w komunikacji
  • Odpowiedz