Wpis z mikrobloga

@maxver: do tej ceny jest bardzo ciezko.. ale poluj moze na jakies A3 8L rok 98 pow inienes wyrwac. Ostatnio bralismy z dzwieczyna dla niej auto tak do 5-6k uwierz mi.. praktycznie wszystko na wykonczeniu. Ale udalo mi sie kupic Golf 4 2001 2.0 8v za 4000zl, silnik bierze olej, sonda, przeplywki, sprzeglo, rozrzad itp. Suma sumaru wyjdzie lepiej niz bym kupil takiego za 9000-10000k w nieznanym stanie. Tutaj zainwestuje miedzy
@maxver: nawet nie próbuj szukać Audi za tę kasę, chyba że 80-tkę
wszystko ma 500k przelotu, 4 wypadki i 2 powodzie w kartotece, do tego masa druciarstwa zainstalowana przez sebów i mariuszy

ja poszukałbym Daewoo Nubiry 2.0 133KM
@nandrolone: 3 Miesiące temu kupiłem Golf 3 '94 fajna wersja bo jest z klimą, podgrzewanymi fotelami, tempomatem, hakiem itd. Ale bierze go rdza, podłoga w jednym miejscu była robiona a niedługo progi będą do wymiany. W dodatku 1,9 TDI 90km, raz że jest głośny dwa że jak to diesel słabo się zbiera od zera. Ale póki co mi służy, bierze troche oleju, w przeciągu miesiąca jakoś pół litra, wyciek z układu
@maxver: to kupiłeś takie auto jak właśnie są w tej cenie czyli rdza i łatane na piankę albo kit do tego wszechobecne wycieki, zdemolowane zawieszenia, silniki na finiszu
@maxver: w tej cenie nie bardzo są inne w PL no ale trzeba szukać, można trafić coś lepszego co nie wymaga od razu 5tys nakładu żeby było sprawne ale w każdy taki trzeba coś włożyć.

Kolega niedawno przywiózł z niemiec megane 1 1.6 16v hb 5 drzwi w automacie, klima, szyby w prądzie, dał 500 euro i jest zero rdzy, każdy element oryginalny nie malowany auto od 1 właściciela :) Pojechał
@lubielizacosy: jak one stoją ponad 9000zł z silnikiem 2.0, u mnie idealny lakier, 0 rdzy. Jedynie silnik do roboty. A tak to mam tempomat, esp, pełna elektryka, klima, ori radio (concert) ze wzmacniaczem (nokia), hak, 5drzwi, wszystko ori :) na prawdę świetny stan tylko ten silnik, dlatego taka cena.

btw. silnik 1.6 to tragedia.. sam mam taki w a3. Za słaby, dużo pali w mieście. Sensowna wersja to 1.8 (najlepiej w