Wpis z mikrobloga

@Mefyou: Naucz się na drugi termin, wierzę że Ci się uda, bo w końcu wypowiedziałeś swoje marzenie, a ja tutaj mam taką moc, że Ty nawet sobie tego nie wyobrażasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Siedzisz na mirko więc myślę, że dokończysz studia i rozpoczniesz prace za 15k xD

  • Odpowiedz
@yuho: Cieszę się że masz zamiar podzielić się ze mną tym bogactwem ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
@lizakoo: Znajdź jedną taką która jest szczera (już na Ciebie czeka), tylko wiesz, musisz być bardzo tolerancyjny aby ona mogła czuć się przy Tobie dobrze i nie musiała Cię okłamywać ;p Kiedy już ją znajdziesz to czy inne kłamią czy nie będzie nieistotne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dragon240994: No to myślę, że model taki wiesz sam go zbudujesz, łooo :3 No to będzie prawilna robota :p
Gdzieś tam jest opcja zamrożenia ciała, hibernacji być może jak będziemy umierać będzie już taka możliwość ( )
  • Odpowiedz
@MarianKolasa: Popraw kontakty z bratem, co jest nie tak? Rozmowa potrafi zdziałać cuda, a chcieć to móc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W drugim Ci pomogę, aczkolwiek również musisz uważać, aby nie stało się tak jak nie chcesz ;3
  • Odpowiedz