Wpis z mikrobloga

Mirasy do E46 touring wchodzi wózek dziecięcy bez wyciągania kółek? Szukam autka rodzinnego i nie wiem czy E46 czy E39, bardziej podoba mi się E46, jest "świeższe" z wyglądu, natomiast nie wiem jak z pakownością tego kombi.
#bmw #e39 #e46 #samochody
  • 17
  • Odpowiedz
@tomkkoo: Użytkuję. Wózek z gondolą (a w zasadzie sama gondola) praktycznie zajmuje cały bagażnik. Coś tam jeszcze upchniesz ale o walizce zapomnij. Za to spacerówka, nawet duża, mieści się bez problemu i da radę spakować bagaży na tygodniowy wyjazd.
  • Odpowiedz
@tomkkoo: Jest ok. Wiadomo że kierowca ma najlepiej, ale z tyłu nie ma co narzekać. Ja mam fotel mocno odsunięty do tyłu, ale mimo wszystko za kierowcą wygodnie się siedzi. Wiadomo, że w 5 będzie więcej miejsca, ale w 3 nie ma tragedii. Za to miejsce na środku kanapy jest #!$%@? niewygodne dla dorosłego człowieka.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomkkoo: ja od siebie m54b25 automat polece, sam jezdze e39 w kombiku i bardzo fajne i zrywne autko (jak na tą wage). Jak weźmiesz polifta to imo jest niz e46 ale to kwestia gustu. Pojemność bagażnika jest bardzo fajna i nie raz mnie zaskakiwala przy wozeniu różnych sprzętów ;j
  • Odpowiedz
  • 0
@tomkkoo: narazie mialem dwa na przeciagu 3 miesięcy ( xD ) 523i i 525i więc o awaryjności się nie wypowiem, warto sprawdzić w kompie czy wszystkie czujniki działają jak nalezy i błędów nie ma bo oryginalne kosztuja a chinoli odradzam (raz przez zamienniki straciłem auto).

Benzyna ale planuje lpg w przyszłości

Spalanie 21-23mpg (ok 11-13l) przy mojej bardzo brutalnej jeździe
  • Odpowiedz