Wpis z mikrobloga

[ #randkujzwykopem #sympatia #januszepodrywu #barnabarandkuje ]

Randka z jebnięta xD [ sympatia.pl ]

Rok 2013. Ostatnia loszka którą spotkałem przez sympatie. Moją uwagę zwróciła semi Karynka po jakiś studiach kosmetycznych. Pomyślałem, co mi szkodzi i wysłałem wiadomość. O dziwo odpisała i powiedziała, że szuka tylko miłości itp. xD Okazało że jej były koleś ją regularnie zdradzał po 2 latach bycia razem bo brał przykład z kumpli singli którzy ruchali co chcieli. Loszka była niska , drobna i z ryja 7/10. Przy samej rozmowie niemiłośiernie mnie #!$%@?ła. Pierw czepiała sie, że siedze ciągle na komunikatorach i nie siedze 24h poza domem, bo przecież w lato nie wolno siedzieć przed kompe. xD Ciągle #!$%@?ła teksty typu, że moje byłe pewnie były ładniejsze, słuchały lepszej muzyki i lepiej sie ubierały. Mieliśmy się spotkać w niedziele albo w pon. W niedziele coś nam wypadło i bez problemu przełożyłem to na kolejny dzień. Ona prawie cały dzień wypisywala mi, czy nie jestem zły że tak wyszło i chce znać cała prawde. xD W końcu sie spotkaliśmy i zrobiłem mój słynny test. Poszedlem do publicznego kibla i powiedzialem zeby poczekała. Nie uciekla wiec nie było źle xD Troche pogadaliśmy i #!$%@? do domu. W drodze powrotnej dostalem mase smsów jak mi sie podobało i czy nie jestem zły, że ona nie chce od razu tak sie zbliżyć bo dopiero sie pozalismy itp i czy jej wybaczam. Postanowilem troche forsować dotyk jak te słynne Puła xD Pare dni później wyjechala na wakacje nad morze, tam też coś sie zaliła to olalem #!$%@? xD Jednak nie ździwilem sie, ze taka ładna loszka a prawie 1,5 roku bez bolca. xD
  • 8