Wpis z mikrobloga

Witam i kolejna porcja informacji na temat #wychodzimyzprzegrywu . Generalnie, jak ktoś jest zainteresowany to można poczytać poprzednie wpisy sprzed miesiąca. Teraz do opisu sytuacji. Dalej się spotykamy, było kilka fajnych spotkań i udanych, ale tylko spotkań-randek. Jak zwał tak zwał. Dziewczya często sama do mnie pisała co słychac etc. Np. byłem nawet trochę zaskoczony że sama czasem pisze wiadomość rano "dzien dobry". Ogólnie bardzo fajnie. W czasie tego miesiąca znajomości ja musiałem na 2 tyg wyjechać służbowo za granicę (np. zapytała jeszcze czy wyśle jej widokówki). Kontakt był troche słabszy ale był. Przed moim wyjazdem umówiliśmy się na spokanie, po spotkaniu chciałem ja pocałować, ale się nie dała i trochę wpadła w panikę, powiedziała że to za szybko. Ok, nie ma sprawy. Później mi napisała czy nie jestem zły?
Po moim powrocie kilka dni temu też się spotkaliśmy, pośmieszkowaliśmy i ogólnie miła atmosfera. Ja miałem wyjazd na weekend z kumplami. Przez ostatnie dni jakby mniej się odzywała. Spotkaliśmy się wczoraj, w większym gronie z moimi znajomymi i tez było fajnie. Sama chciała zrobić sobei ze mna kilka fotek (i żeby jej wysłał). Jak ją odwiozłem to zapytałem wprost, czy mnie zaczęła unikać specjalnie czy mi się wydaje. Bo faktyczne mniej było kontaktu, nawet na moje smsy jakoś tak zdawkowo odpisywała. Powiedzałem, że poprostu nie chcę jej się narzucać i tyle. Odpowiedziała, że za krótko się jeszcze znamy by ocenić co będzie dalej (to fakt). Bardzo mnie polubiła itd i się chce dalej spotykać. A mniej pisała bo wiedziała że mam ważne sprawy.
Generalnie, nie wiem co myśleć o tym? aha, jeszcze mi powiedziała, że nie chce się spieszyć za bardzo, bo z pośpiechu jej nigdy nic dobrego nie wyszło (coś w ten deseń).
Jak myślicie, raczej nie jest zainteresowana i szuka tylko kolegi? Chociaż z drugiej strony ma znajomych więc po co jej kolejny? Chociaż z drugiej strony takie zdobywanie zawsze mi się najbardziej podobało (nie jestem do końca taki #przegryw chociaż lubię piwnicę).

Przydała by się opinia #rozowepaski

Wołam osoby co się udzielały w poprzednich wpisach:


  • 31
@szadol: wiesz, moim zdaniem ma po prostu jakieś nieprzyjemne doświadczenia z takimi szybkimi akcjami i woli być ostrożna. Myślę, że gdyby szukała kolegi to nie mówiłaby, że na coś jest za szybko tylko wprost - nie ma mowy. Według mnie jesteście jak najbardziej na dobrej drodze do jej serca, tylko daj jej jeszcze czas. Nie odpuszczaj, bo widać, że dziewczyna bardzo fajna i w sumie Tobą zainteresowana, ale póki co pozwala
@szadol: To że nie chce się spieszyć nie zawsze znaczy że nie jest chętna. Sama miałam takie podejście po kilku nieudanych związkach, które się po prostu "zdarzyły" po niedługiej znajomości. Za to mój obecny chłopak to również mój najlepszy przyjaciel ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tym przypadku miałam podejście, że nie chcę się spieszyć ze związkiem, muszę bardziej go poznać i jakoś tak wyszło, że jesteśmy razem
Zapomniałem dodać, że przed wyjazdem proponowała spotkanie np na kregle z jej znajomymi. Ale teraz jeszcze nic nie wspominała.
@szadol: mialem dokładnie taka sama sytuacje. O swoja dziewczynę walczyłem 3-4 miesiące i było warto. Spróbuj, zaryzykuj, bądź cierpliwy a jezeli sie uda to będziesz tylko szczęśliwy. Widać po twoich wpisach ze jest to rzeczywiscie fajna dziewczyna dla której warto zaryzykować.
@szadol: z jednej strony, jak unika pocałunku to trochę dziwne, bo z tego trochę wynika brak chemii.
Z drugiej strony, mój znajomy walczył o dziewczynę całe liceum, ona była niechętna z różnych powodów, a niedługo biorą ślub. Cierpliwość chyba popłaca, powodzenia.
@szadol: moim zdaniem ewidentnie jej zależy. myślę, że jak chce sie cos fajnego uzyskac miedzy ludzmi to trzeba podejsc do sprawy bez ciśnienia i naturalnie się samo poukłada. rób jak czujesz, fajnie wszystko się toczy póki co i oby tak dalej ( ͡ ͜ʖ ͡)
@szadol:

Dlaczego tak sądzisz? Możesz wyjaśnić? Że takie podchody? Każdy jest po jakichś przejściach.


Nie zrozum mnie źle, ja nie śmieje się z Twojego wieku, lecz bawią mnie te "podchody"
Mam już trochę lat, na kilku randkach byłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wiem, że jeśli kobieta po kilku randkach (w 2 tyg) nie chce Cię pocałować, to albo jest bardzo młoda i nie ma doświadczenia w
@szadol: Pewnie na oku ma kogoś innego, wiec z Tobą się nie chce spieszyć. Jak jej z tamtym nie wyjdzie wtedy pospieszyć się z Tobą. No może być też opcja ze po prostu nie chce się spieszyć. Trudno zgadywać. Myślę że warto dać jej trochę czasu. Jednak w końcu przyjdzie taki czas ze będzie się musiała określić.
@szadol: Powodzenia! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze wszystkich wpisów wynika, że fajna z niej dziewczyna, nie schrzań tego i ciągle znajomość prowadź na dalsze etapy ツ