Wpis z mikrobloga

1. bądz mną
2. po trzech latach od rozstania z #niebieskipasek ciągle miej do niego słabość
3. rozmawiaj z nim okazyjnie
4. pewnego dnia dostań od niego zrzut ekranu na którym jest jego nick z portalu ze śmiesznymi obrazkami
5. przeglądnij jego wpisy i komentarze
6. odkryj, że jest mentalną #stuleja #kuc i #przegryw
7. odkochaj się w 5 minut
7. PROFIT Xde
8. wszystkie mirki które ostatnio wysyłały coś swojej byłej mają mini zawał

siódemka była dwa razy, nie umiem w spojler :D

#logikarozowychpaskow #wygryw kto, ja
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ajatancze: nie chcę Cię dołować, ale skoro 3 lata po rozstaniu nadal się w nim #!$%@?, to może oznaczać, że w międzyczasie z nikim nie byłaś, więc też można to interpretować jako #przegryw, #stuleja już nie koniecznie :)

  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem po #!$%@? utrzymywać kontakt z byłą/byłym...


@XAIMEII: bo czemu nie? Odciąć się od emocji czy tam innych uczuć i po prostu. Jakoś nie mam z tym problemu :)

@CiociaDobraRada: owszem, ale byłoby to jednocześnie oszukiwaniem tego faceta. Bo 'myśleć' o byłym, a 'mieć do niego słabość' to coś zupełnie innego...
  • Odpowiedz
@husky83: No tu już zależy jakie się miało relacje, i jak się zakończył związek, w moim przypadku nie byłoby to za nic możliwe, dlatego wydaje mi się, że dalsze utrzymywanie kontaktu z kimś, kto jednego dnia mówi, że Cię Kocha nad życie, a drugiego ma na Ciebie #!$%@? i się puszcza, jest jak rozmowa z martwym psem o poezji Polskiej. Bez sensu.
  • Odpowiedz
@XAIMEII: no to w tym przypadku oczywiście, ale jest jeszcze opcja 'pokojowego rozstania' - i w tym przypadku akurat utrzymywanie kontaktu niczemu nie przeszkadza
  • Odpowiedz