Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia czy #popularnaopinia ? Szacunek do rzeczy materialnych ,które dostaliśmy lub nabyliśmy jest bardzo ważny. Ja np. Jako materialista z krwi i kości - Szanuję wszystko: Telefon,Laptop itp. A wszyscy, którzy latają z popękanym ekranem w swoim nowym smartphonie, bo (mama mi kupiła, jak rozwalę to dostanę nowy!!!) to często #patologiazewsi #podludzie którzy nie znają wartości pieniądza... Zgadzacie się Mireczki?
  • 155
  • Odpowiedz
Kolega wyżej napisał mądre słowa. Nauczcie się przede wszystkim ludzi szanować bo z tym jest mega problem. A przedmioty? To tylko przedmioty.
  • Odpowiedz
Ja zawsze staram się dbać o swoje rzeczy, jednak mam dar do rozwalania wszystkiego w głupi sposób, poprzedni telefon rozwalilem np. Pechowo klapa od bagażnika w samochodzie, w laptopie uszkodzony matryce, zamykając go z nakrętka od długopisa której nie zauważyłem :c
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: Kup sobie jeszcze medal "Dbający o rzeczy materialne Klass I" tylko nie zapomnij go nosić w plastikowej osłonce bo zaśniedzieje albo się porysuje, ewentualnie pęknie.
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: Zgadzam się w 100%.Nigdy na żadnym telefonie nie mam nawet ryski, o wszystko dbam i szanuje.A jak kogoś widze z pękiniętym ekranem to od razu widze ,że to jakaś mentalna patologia.Jak by mi jakimś cudem pękł ekran to szybko do serwisu , a karta do jakiegoś zapasowego telefonu np.noki 3310 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: Mam #!$%@? hajsu (jak na polskie warunki) jakbym dawał #!$%@? o każdą pierdołe byłbym strasznie zestresowanym człowiekiem. Jak coś mi się podoba to kupuje, jak cos mi się zbrzydło to wyrzucam. Szkoda życie nad rozkminianiem czy kupić mleko 20gr taniej czy drożej.
  • Odpowiedz
@bones1909: @Master_of_keczuk: Wszyscy się mylicie, nikt z was nie ma racji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie każdy specjalnie rozwala telefon, i często ludzie nie mają kasy na wymianę ekranu. Ale nie ma co przesadzać w drugą stronę i śmiać się z ludzi, którzy starają się zabezpieczyć swoje urządzenia.
  • Odpowiedz
@maczeta_krakow: Wyrokować o patologii na podstawie pęknięcia na telefonie, rewelacja. Prędzej wyrokowałbym o mentalnej ekonomicznej patologii na podstawie czczenia iphona 6 niczym świętego obrazu z powodu wydania na niego 2 pensji.
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: Jak za dzieciaka na playstation pierwsze zbieralem sam 2 lata, a jak mi sie w kompie zepsul zasilacz, to miesiac kase odkladalem, to oczywiste jest, ze niesamowicie szanuje rzeczy materialne. Chociaz teraz moge sobie pozwolic na wiele, to zawsze przed wyborem sprzetu czytam przez 3 tygodnie recenzje, porownuje, potem szukam najtanszego sklepu (chocbym mial 2 zlote zaoszczedzic), potem moze nie trzymam w zamknieciu, ale po wyczyszczeniu/zdjeciu folii ochronnych sprzet wyglada
  • Odpowiedz
@JavaDoc: No i co Ty zielonko skaczesz do mnie ? Rozumiem, że kolor nicku i głupoty mają powiązanie, ale bez przesady. Znamy się czy jak, że wiesz skąd na co mam pieniądze ?
Poza tym masz problem z czytaniem, bo jak już wcześniej wspomniałem mam bekę z takich typków, co ich nie stać na tego typu rzeczy a je kupują. Znam ludzi co zarabiają po 1400 zł miesięcznie i kupują 5s'a
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: nie chcę Cię jakkolwiek obrażać, ale taka myśl mi przyszła do głowy, że będziesz tym Januszem motoryzacji, który przy zakupie 15-letniego auta będzie darł mordę, że hurrr durrr porysowane zderzaki, nie dbałeś o samochód.
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: Studiuję zaocznie i płacę za szkołę sama. Widzę różnicę jak rodzice niektórym płacą, to olewają egzaminy bo przecież nie jest im szkoda na pościgi. A mnie jednak zależy, no bo muszę sama sobie na to zarobić i wolę to wydać na coś innego. Niestety do puki sam nie zacznie ktoś zarabiać to nie zrozumie...
  • Odpowiedz
@Master_of_keczuk: pytanie do eksperta. Drogi keczuk, jakiś czas temu telefon spadł mi na kant schodów. Po tej jakże niefortunnej przygodzie na ekranie mojego telefonu pojawiła się rysa dzieląca prawą i lewą stronę mojego wyświetlacza. Nie wymieniłem ekranu już od około roku. Czy to czyni mnie podłowiekiem i patologią ze wsi?
Pozdrawiam Maciek
  • Odpowiedz