Wpis z mikrobloga

Widzę że pod tagiem #samochody bez zmian

1. OP pyta się czy za ~30k zł lepsza będzie Dacia Sandero czy Chevrolet Aveo, typ proponuje mu BMW E60
2. Na pytanie o prosty i tani dupowóz niekoniecznie robiący wrażenie, pada odpowiedź "Audi A3"
3. Wrzucanie zdjęć ~12-letnich Opli i pytanie się czy dobre/ładne? (!!!)
4. Pałowanie się do zdjęć starych niemieckich zglebowanych pancerwagenów
5. Różnorakie bardzo szczegółowe pytania na które odpowiedź można znaleźć tylko u mechanika lub na forach specjalistycznych
EDIT
6. Patrzcie Multipla, kekekeke, Multipla, czaicie? Najbrzydszy samochód świata

413 subskrybentów, serio?
#rakcontent #obrazekdlazwiekszeniaatencji
Pobierz Sepang - Widzę że pod tagiem #samochody bez zmian

1. OP pyta się czy za ~30k zł le...
źródło: comment_xNPks3fy16L3O7K9msq1j9zXgUyHweT1.jpg
  • 56
@D4kai: tak po mojemu to A3 nie jest najtańsze w utrzymaniu i dodatkowo znajdzie się milion innych samochodów, które można mieć jeśli nie chcesz się wyróżniać. A Audi to na szczęście/nieszczęście marka premium i to powoduje, że to w żaden sposób nie jest prosty samochód.
@WatchYourBack: ja mam A4 i wcale nie jest to samochód drogi w utrzymaniu ani szczególnie skomplikowany. Dlatego m.in. ten tag tak wygląda, dużo wypowiedzi w stylu "nie znam się ale się wypowiem", jak Twoja powyższa. Jakbys trochę takim autem pojezdzil to byś zobaczyl że to całkiem niezłe, z odpowiednim silnikiem proste i w sumie niedrogie w utrzymaniu auto.
@Mithrindil: co nie zmienia faktu, że od A3 znacznie lepsza będzie choćby Panda - biorąc oczywiście pod uwagę założone wcześniej kryteria.
Zobaczymy co powiesz jak do wymiany przyjdzie wielowachaczowe zawieszenie - czy nadal będziesz na tyle zadowolony. Równie słowo klucz - z odpowiednim silnikiem. Jak trafisz na silnik, który niekoniecznie jest prosty (ale nie oznacza to, że zły) to szybko cofniesz swoje słowa przy wymianie rozrządu czy dwumasu.
Nie krytykuję wyboru,
@WatchYourBack: w A3 nie ma wielowahacza, nad silnikiem trzeba się zastanowić przy każdym aucie.

Ja nie pisalem że A3 to wybór dla tamtego OPa, odnioslem się tylko do Twojego zdania że jest to auto drogie w utrzymaniu i skomplikowane. O ile dobrze kojarze watek to zaproponowałem tam Polo lub Fabie które uważam za lepszy wybór niż Pandę.

Co do taniosci - zgadzam się. Dla mnie wymiana rozrządu na częściach które idą
@Mithrindil: ja ostatnio nie nie śledzę tagów wcale także nawet nie wiem o jaki temat dokładnie chodziło.

Nie napisałem, że jest drogie i skomplikowane - napisałem, że nie jest najtańsze i nie najprostsze, a to dwie różne rzeczy.
Auto, które jako nowe kosztowało 20-80% więcej niż konkurencja siłą rzeczy musi być droższe w zakupie i użytkowaniu, jeśli tylko nie jest to jakieś straszne padło - a nie przypominam sobie takich modeli
@Sepang: No bo taka jest prawda. W Polsce panuje straszna bieda, zwłaszcza w umysłach ludzi. Biedakom (umysłowym) wydaje się, że panda albo matiz to max czym powinni jeździć, a BMW to już tylko dla bogaczy i absolutnie nie będzie ich na to stać, a jak się zepsuje to już w ogóle. To są straszne bzdury, każdy kto choć trochę czuje motoryzację wię, że 15 letnie e46 czy e39 będzie o niebo