Wpis z mikrobloga

Nienawidze ludzi na dziennych. Mysla ze jest wszystko ok co przed nimi, mgla, polmrok nad ranem im to nic nie przeszkadza, albo tak jak przed chwilka - las, ciemnosc totalna. Wyprzedzam samochod a tu niespodzianka. przed nim kolejny - tylko bez swiatel i #!$%@? go widac. Dobrze ze #motocykle maja zapas mocy i zdazylem debila wyprzedzic zanim z naprzeciwka dojechal inny bo hamowac awaryjnie zbyt niebezpiecznie. Ale to pewnie ja bede wariat w jego oczach :/
  • 11
  • Odpowiedz
@kiernek: używanie dziennych to jedno, a używanie ich zgodnie z przeznaczenim i przepisami to drugie. Najlepsi ci co w deszczu/mgle itd. jeżdżą na samych dziennych albo dziennych i mijania (też zabronione).
  • Odpowiedz
@przegryw69: Dzienne + mijania mi nie przeszkadzaja osobiscie.
Swoja droga, kilka dni temu bylem na Ukrainie- tam w ogole nie ma obowiazku uzywania w dzien swiatel. Nie sprawdzalem jak to jest w nocy - ilu zapomina wlaczyc, ale pewnie tez niemalo osob.

Inna ciekawostka, skoro juz zaczalem tagiem #motocykle, to wiecie ze (chyba?) na Ukrainie nie ma obowiazku jazdy w kasku? Widzialem tylko pojedyncze osoby ktore mialy kask. O odpowiednim
kiernek - @przegryw69: Dzienne + mijania mi nie przeszkadzaja osobiscie. 
Swoja drog...

źródło: comment_PYZhoBk8BUlGpwWrCBVP92aXod62LQFE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz