Wpis z mikrobloga

@almost: W internecie różnie to jest ze sprawdzeniem przebiegu, najlepiej zadzwonić do salonu i zapytać, zazwyczaj podają informacje bez problemu.
  • Odpowiedz
@almost: W dodatku ASO może nie posiadać informacji o tym czy samochód był bity, chcesz być pewien to trzeba po prostu bardzo dokładnie oglądać samochód.
  • Odpowiedz
@mentosh: no nie wiem skad masz te dane ;)

@almost: 1. ksiazeczki serwisowe i wydruk TUV do weryfikacji przez telefon.
2. miernik / specjalista ;)

Ja mialem sprawdzony sposob, dzwonilem i prosilem o dokladne skany ksiazeczek pieczatek etc. i zaznaczalem ze to w celu weryfikacji. 75% sprzedawcow urywalo kontakt. No i nie daj sie zwieść jak Ci Janusz mówi, że przeca pieczątki są jest wszystko wporzo. Handlarze sobie
  • Odpowiedz
no nie wiem skad masz te dane ;)


@000loki: z zycia. chyba nie sadzisz, ze ktos bedzie wolal auto w dobrym stanie wysylac do europy wschodniej, skoro moze je drozej i bez wiekszych problemow sprzedac w Niemczech. Co innego sprowadzac na wlasna reke bezposrednio od Niemca (ale to tez kosztuje wiecej), co innego kupowac od jakiegos janusza handlarza, ktory ma na 100% auta tylko takie, jakie w Niemczech ledwo przeszły
  • Odpowiedz
@mentosh: no nie wiem jak dla mnei to dane z dupy. Są handlarze i handlarze. Jeden wali w #!$%@? i przywozi grata którego remontuje, inny przywozi fajne auto i cena jest automatycznie wyższa. Dlatego trzeba albo dokładnie sprawdzac, albo jechać jak napisałeś samemu / z kimś kto ogarnia temat. Mirek AUTO-KOMIS jezdzi do DE po auta regularnie i mozna sie z nimi zabrac.
  • Odpowiedz
@mentosh: no to, ze masz znajomych cwaniaczkow, ktorzy rzucaja do PL trupy, to nie znaczy ze kazdy tak robi. Ja #!$%@?..

prosta weryfikacja to tez czesto cena auta po stronie PL. Trzeba przejrzec dokladne modele na mobile.de i sprawdzic ceny i porownac z tym co stoi po stronie naszej. Jak ceny sa nizsze to wiadomo, ze magia sie tu nie zadziala zadna, tylko auto bylo robione.

Ale argument, ze Twoi
  • Odpowiedz
@mentosh: Te trupy są w 100 razy lepszym stanie niż auta krajowe. Sam jeżdżę takim trupem, 14 lat oryginalny przebieg 190k km i oryginalny lakier na całym aucie.
  • Odpowiedz
@Kejran: jemu chodzi o to, ze goscie kreca waly na przebiegach etc. Ale ma problem, bo zaklada durnie na podstawie swoich znajomych ze na 1000 aut z niemiec 999 jest walkiem.
  • Odpowiedz
@mamFAJNYnick: wiesz ciężko stwierdzić. To tak samo jak odpowiedz na pytanie czy najpierw była kura czy jajko;) tak czy siak masz racje, teraz już wina jest po obu stronach.
  • Odpowiedz