Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu będąc nauczycielem angielskiego w tajwańskiej dżungli, zapomniałem, jak przenosiłem się do innej wioski, wziąć ze sobą przejściówkę do kontaktu. 3 dni bez laptopa? NIE MA SZANS! Wyłączyłem zasilanie w moim akademiku i z gumową rękawiczką włożyłem 2 metalowe pałeczki do ryżu do kontaktu. Po włączeniu prądu wszystko wydaję się dobre, delikatnie wkładam kabel od laptopa miedzy dwie metalowe części, aż się zakleszczy. Coś tam iskry lecą, coś tam syczy ale JEST! laptop się ładuję. Dyrektor po godzinie mnie odwiedził, spojrzał tylko na to, spojrzał na mnie, bez słowa wyszedł. Następnego dnia w wiosce jest elektryk bo nie ma prądu w innych budynkach. Moja wina? Nikt mi nie powiedział nigdy, a 3 dni później już mnie tam nie było bo musiałem jechać dalej na południe, szerzyć postęp i myśl inżynieryjną. Do dziś się zastanawiam czy biedna wioska została pozbawiona prądu przeze mnie czy to tylko zbieg okoliczności.
zdradzieckie_sandaly - Kilka lat temu będąc nauczycielem angielskiego w tajwańskiej d...

źródło: comment_mM6gGoucK3q6gZktDe1l4aW0Eitr2zu0.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@b0lec: jakie skłonności? jeszcze 15 lat temu bratu na studiach zdarzało się gotować wodę na żyletkach, jeszcze 10 lat temu jego brygada w celu zasilenia baraków pracowniczych robiła narzutki na linie energetyczne, jeszcze 5 lat temu zamiast lodówki używało się w akademiku koszyka z biedronki przymocowanego do parapetu ...
  • Odpowiedz
@zdradzieckie_sandaly: fraking cylons :-) to przepraszam, bo to dobry serial jest. Podobno fajna jest też ta stara seria- jak skończę star treka (TOS) to ogarnę.
W Battlestarze najbardziej nie mogłem przeżyć, że poświęcili Pegasusa, który moim zdaniem był o wiele lepszy. Mimo wszystko ten manewr Adamy (o ile dobrze pamiętam- to ta sama bitwa, na tej kolonii co myśleli, że są bezpieczni) który polegał na tym żeby teleportować się nad powierzchnię
  • Odpowiedz
Kilka lat temu będąc nauczycielem angielskiego w tajwańskiej dżungli, zapomniałem, jak przenosiłem się do innej wioski, wziąć ze sobą przejściówkę do kontaktu


@zdradzieckie_sandaly: :D ja tak mam jak się przenoszę z biurka na łózko i ładowarki nie wezmę, ale też fajnie:)
  • Odpowiedz