Wpis z mikrobloga

Jako absolwent technikum potwierdzam, chociaż u nas w szkole były też licea ekonomiczne i były laski to w klasie niestety tylko 30 chłopa. Ja poszedłem na elektryka bo szkoła była blisko miejsca zamieszkania i zrobiłem to technikum po ciężkich 5 latach gdzie widmo powtarzania klasy atakowało mnie co roku. Dziś zmieniając żarówkę potrafię #!$%@?ć całą instalację w domu. Ale #!$%@? papier jest ;)
  • Odpowiedz
@VolorFlex: zgadzam się z technikum, tylko u mnie zamiast 30 facetów były prawie same laski, wyobraźcie sobie te codzienne hejty, obgadywanie oraz słodkie przytulasy na powitanie
  • Odpowiedz
@BySpeedy: nie chwaląc się, osiągając 35% z matematyki podstawowej dostałem się na studia z kierunkiem Informatyka i mam 3 lata doświadczenia w branży pomimo wieku 21 lat. To gdzie sie uczysz często nie ma znaczenia, tak samo jako ilość % na egzaminie (chociaż ofc sie przydaje)
  • Odpowiedz
@Rabusek: popatrz, zawód:piekarz - 3miejsce w województwie na konkursie.
Dalej, 3lata sieci bezprzewodowe, dodatkowo Linux i administracja serwerami(4 lata), kurs operatora CNC - 2 lata pracy. Aktualnie pracuje jako operator maszyn, ale w branży spożywczej. Mam 23 lata. :)
  • Odpowiedz
@BySpeedy: Fakt, ja też swoimi serwerami zarządzałem 4 lata (i dalej to robie) plus administracja i zarządzanie ekipą parunastu chłopa (kiedyś to było paredziesiąt). Kwestia chęci, a nie siedzenia całe życie na etacie za 1500

Mimo że miałem etap pracy za 1300 przez 2 lata, pozwoliło mi to wyciągać o wiele więcej teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°) lvl 21 here
  • Odpowiedz