Wpis z mikrobloga

Dziś w nocy widziałem szczyt stulejarstwa i wspaniały akt desperackiego wyrwania lochy.
Słuchajcie i uczcie się przegrywy jak się wyrywa świnie w #poznan .
Po technogównoimprezie poszliśmy nad wartę na piwo około 4 rano, tam dosiadła się do nas grupka jak się okazało licealistów z jedną dziewczyną Agnieszką i jednym obcym 20 letnim Damianem trochę typu #seba , który strasznie chciał ją wyrwać aż jego intencje można było wyczuć na kilometr a drągal pewnie już #!$%@?ł dżinsy, tworząc coraz więcej plam na majtach.
Agnieszka miała gołe stopy bo z jakiegoś powodu pomoczyła sobie całe buty i chyba nie był to strumień z jej majtek na widok Damiana.
No więc po zauważeniu zamiarów Damiana i tego, że wyglądał na otwartego na propozycję, postanowiłem trochę przyśmieszkować.
Zasugerowałem Damianowi, że Agnieszce jest na pewno zimno w stopy, dlatego może dałby jej swoje skarpety żeby się ogrzała.
Damianowi pomysł się spodobał, okazał się prawdziwym dżentelmenem i niczym rycerz na białym koniu ściągnął swoje #!$%@? buty, zdjął przepocone skarpety i założył na stopy Agnieszki xDDD takie typowe stare #!$%@? szare skarpety, które zakładacie jak wychodzicie i wiecie, że nie będziecie musieli sciagac butów
to było niczym patologiczne oświadczyny
Agnieszka chyba nie skumała najpierw co się dzieje, niestety nie doceniła aktu dobroci i oddała Damianowi skarpety, który chyba raczej tej nocy nie poruchał.

tl;dr


#lobuzkochamocniej #truestory #patologiazewsi
  • 7