Wpis z mikrobloga

@wysuszony: i ogolnei w przypadku czolgow duzo lepiej sie sprawdzaja talizmany mimo wszystko ( chyba ze zaczyna sie grind drzewka to wtedy faktycznie premki z 3 tieru ). Bo z kasa jest masakrycznie biednie ( odpalilem sobie rano pierwszy raz od dawien dawna samoloty i nobiac na AB (5 zestrzelen na 7 straconych) zarobilem 80k lwow. Gdzie w czolgach przy wynikach 6-9 zestrzelen na 1-2 stracone swoje czolgi zarabiam 30-40k :(
@aryss: Nie mam nawet na co rzucić talizmanu bo nie grałem czołgami praktycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z samolotami jest podobnie, najlepiej kupić jakiś premium 3 tieru, a potem rzucić talizman na jakiegoś ufolota typu Spitfire LF Mk. IX.
@wysuszony: ogolnie z tych 3 premek z tego tieru ( mam akurat wszystkie) ta byla moja pierwsza i tym najmniej jezdze, dzialo jest to samo co w pozostalych ale wyraznie slabszy pancerz. Jedyna jego zaleta to szybkosc oraz mozliwosc puszczania arty. Mimo wszystko KV lepsza opcja, szczegolnie jak ktos zaczyna czolgowac
@aryss: I tak kupię dopiero jak będzie przecena ( ͡° ͜ʖ ͡°). A którą nację proponujesz dla początkującego? Najchętniej pograłbym Brytyjczykami bo ich samoloty lubię najbardziej więc i czołgi bym chętnie odblokowywał, ale niestety jeszcze nie ma.
@wysuszony: Jagpanther nie jest zły, ale pamiętaj że to tylko TD. Trudno tym szybko wyskoczyć zza osłony i się wycofać (3km/h na wstecznym - tragedia). PZ IV z br 4.7 u niemiaszków też nie zachwycają, w tym przypadku piętą achillesa jest tragiczna prędkosć obrotu wieży