Wpis z mikrobloga

dziewczyna, z którą zerwałem grozi mi, że mnie 'zrujnuje', 'nie zostawi tak tego', 'nie da mi spokoju'. ostatniej nocy odpuściłem i powiedziałem, że może wejść na 2 minuty i powiedzieć co ma powiedzieć, ale potem pójdzie. wyzywała mnie i nie wyszła przez pół nocy. poszła dopiero kiedy przemówił do niej mój współlokator. oszukiwała mnie i zerwałem z nią, ale umawialiśmy się jeszcze na s--s. wyraźnie mówiłem, że nigdy nic poważniejszego już nie zajdzie i zgadzała się a teraz ubzdurała sobie, że ją wykorzystałem. co robić? nie wiem co jej może o---------ć
#zwiazki
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzechuwarty: wariatka, uważaj, żeby sobie gwałtu, albo c--j wie czego nie wymyśliła.
Idź na policje, zgłoś, że Ci grozi. Tak ma wszelki wypadek, zanim ona coś zgłosi. Z takimi nigdy nic nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@Lim3: ja wiem, że cięzko w to uwierzyć, mi najbardziej, ale byłem z nią ponad rok i nigdy nie myślałem, że coś takiego się zdarzy, więc g---t raczej nie przejdzie ale straszyła mnie sądem, tylko nie wiem co ma mi zarzucić...
  • Odpowiedz
@grzechuwarty Źle zrobiłeś, że miałeś z nią seksy po zerwaniu, bo teraz ona sobie domyśli do tego historie i bagiety niedługo mogą do Ciebie wpaść. Najlepiej jakbyś ją nagrał, ale to się wiąże z następną rozmową...
  • Odpowiedz
@grzechuwarty: sądem? Zapieprzaj na policję, nagrywaj, screenuj, zabezpiecz się jakkolwiek, bo wymyśli coś, żeby isc do sadu w akcie desperacji skoro tak gada. Nie przejdzie? Zdziwiłbys się Cumplu, serio.
  • Odpowiedz
@Jade: sprawa jest jeszcze świeża i to dopiero 3 dni się ciągnie. dzisiaj cicho ale szczerze mówiąc obawiam się tej ciszy i ze jej moze cos ostro o-----ć. zdzieliła mnie z placka i złapałem ja za szyję i odepchnąłem
  • Odpowiedz
@Jade: z------m, bo po seksie zachowałem się jakbym miał w------e i w sumie miałem ale współlokator był pokój obok i chyba ewentualnie uwierzyliby, ze jakbym ja 'gwalcil' to bylyby jakies odglosy
  • Odpowiedz
@worldmaster: może i tak, najchętniej bym to właśnie zrobił, ale w powietrzu czuję, ze ją może do końca p---------ć i po tym co zaszło wczoraj nie zdziwiłbym się bo zalatywało ostrą patologią. nie przypuszczałem ze moze byc do tego zdolna
  • Odpowiedz