Wpis z mikrobloga

czy faktycznie #londyn to jest taka dziura? byłem parę razy w uk ale nigdy nie odwiedziłem jeszcze stolicy, byłem jedynie przejazdem no i faktycznie nie było tam jakoś nic ciekawego, taka duża dziura
będę niedługo znowu w anglii i chciałbym w końcu się tam wybrać, kumpel który mieszka na stałe w uk mówi że on nie lubi londynu, że jedyną wartą odwiedzenia rzeczą tam jest jakieś muzeum a tak to dziura
jak to jest miruny?
  • 13
@lazer: zalezy czego oczekujesz. cokolwiek cie interesuje - bardzo prawdopodobne ze jest tu cos zajebistego z tej branzy... moim zdaniem jest tu masa ciekawych rzeczy.

co jak co, ale okreslenie "dziura" do Londynu mi raczej nie pasuje
@lazer: Shuty napisał w swojej książce "Kraków zmienia się w makietę dla turystów otoczoną slumsami" #krakow Z Londynem jest podobnie - dużo fajnych muzeów i tego czego dorobili się przez setki lat. Potem przez kilkadziesiąt lat doprowadzili to miasto do poziomu slumsu, gdzie musisz mieć apke żeby nie pójść w złe miejsce i nie zostać zadźganym przez politycznie poprawnych. Poza tym - co w brytyjskich miastach niby jest do zobaczenia? Takie
@1982andrzej: @osA: ogólnie ja chciałbym się tam wybrać bo lubię duże miasta tętniące życiem, im więcej ludzi tym lepiej
kolega ma zupełnie odwrotnie i woli spokój, może dlatego jest tak negatywnie nastawiony

byłbym tam pewnie i tak jeden dzień więc czasu mało ale sam fakt przebywania w takim dużym mieście jakoś mnie kręci
czyli mówicie że jednak warto?
no to widzę że ludzie mają skrajnie odmienne wrażenia co do tego miasta


@lazer: normalka. Szukaj obiektywnych opinii, strzeż się wypowiedzi tych którzy jedyne co widzieli w życiu to UK gdzie wszysko jest takie same, a ich skala porównania to ich #!$%@? w PL oraz Lądek w UK plus może kilka miast też w UK
@lazer: zależy, co chcesz i co lubisz. Rzeczywiście, można zobaczyć muzea (national gallery, science museum), ale Londyn zazwyczaj ma mnóstwo fajnych rzeczy związanych z hobby.