Wpis z mikrobloga

  • 141
Mirki co się #!$%@?. Wczoraj wypiłem kilka piwek. Nie pierwszy raz. Po rozstaniu z różowym mam czasem takie akcje. Dziś rano wstaje no i jadę do pracy. Czułem się ok, ale po przejściu portierni nagle ukazuje się ciec i dmuchanko. Nie pierwszy raz, czasem mają takie akcje, akurat trafilem. Czerwona lampka. Sprawdzane kilka razy i wynik ten sam. Pojawia się brygadzista, sprawa leci dalej, wpis w papiery i dyscyplinarka. Jeszcze samochodem jechałem do roboty, brakowało żeby mi prawko zabrali. #!$%@? wie co począć teraz zostałem z niczym.

Ja #!$%@?, jak się #!$%@? to wszystko. Pracy nie mam. Różowy odszedł do innego.

Jeszcze wczoraj były różowy do mnie napisał bo dowiedziała się ze się z kimś spotykam i juz nie chce mnie znać i mnie nienawidzi, a sama się spotyka z jakimś gościem. Nie odpisałem jej. Ich logika, ja ją kocham ale ona nie zostawia wyboru.

Lecę w kime jak wrócę a póki co do domu z buta.

#patologiazewsi #tfwnogf #przegryw #oswiadczenie
  • 67
  • Odpowiedz
@Sniezkaberka: cóż, miałaś rację. Skoro już wcześniej podobne wskazania alkomatu były, OP po prostu zignorował na własne życzenie kilka kwestii.
Swoją drogą, mnóstwo ludzi nie ma pojęcia o procesach w ich organiźmie i czuje się średnio zobligowana do chociażby samozachowawczego zainteresowania tematem, a potem wychodzą kwiatki typu mieszanie leków i grejpfrutty mordercy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z kalkulatorów dostępnych na necie wynika, że z poziomu 1.5 promila schodzi się do zera poniżej 10 godzin, więc generalnie noc wystarczy.


@NoMercyIncluded: Koleś wypił 4 piwa i miał na regeneracje nie całe 6h (skończył o 1:00, zależy jeszcze kiedy zaczął). No cóż. Piwo piwu też nie równe, bo może mieć 4,5%, a może mieć też 6 lub 7 nawet. Jak porter to i 9-10. Ja przy swojej wadze ok.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: Zgadza się, dlatego badanie się powtarza, a jeśli się uprzesz to i kilka razy możesz dmuchać. Jak sobie zjesz cukierka czy odświeżysz usta to pokaże 5 promili, ale za 15min będziesz miał już 0. Jak wydmuchasz 0,5 promila, bo piłeś to po 15min wydmuchasz 0,45 pr, po kolejnych 0,40 i tak dalej. Od razu będzie wiadomo, że to nie od cukierków. A i często się zdarza tak, że ten
  • Odpowiedz